کد خبر: 1004300 A

جلال‌زاده در تذکر شفاهی:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت کارآمد است باید جواب مردم، خون شهید فخری‌زاده و دهک‌های پایین جامعه را بدهند و برای بورس چاره اندیشی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، وحید جلال زاده در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، ۱۱ آذر) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از ملت ایران گفت: متاسفانه هنوز طرح تصویب نشده اما شاهد اظهاراتی توسط سخنگوی دولت در مورد این طرح هستیم، در این رابطه باید از حقوق و شأن نمایندگان دفاع شود اگر آن ها را در مقابل مردم پاسخگو می کردیم سخنگوی دولت جرأت نمی کرد به مجلس تذکر دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر دولت کارآمد است باید جواب مردم، خون شهید فخری‌زاده، لجبازی های رئیس جمهور و دهک های پایین جامعه را بدهند و برای بورس چاره اندیشی کنند.

وی افزود: اظهارات سخنگوی دولت در مورد طرح مذکور را خلاف قانون اساسی و اصل تفکیک قوا است کشاورزان ارومیه با کمبود کود و گازوئیل برای کشت پاییزه مواجه هستند و دولت باید در این رابطه پاسخگو باشد سخنگوی دولت حق ندارد برای مجلس خط و نشان بکشد.

 

کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از ملت ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر