کد خبر: 250682 A

سردار شریف در گفت‌وگو با ایلنا:

در برنامه های که چند سازمان ونهاد مشترک برگزار می کند ممکن است سپاه پاسدارن هم به صورت رسمی یکی از این نهادها باشد در این صورت استفاده از آرم سپاه در پوستر یا آن برنامه مشکلی ندارد

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران گفت: برنامه های که بسیج محلات یا سازمان ها با آرم سپاه برگزار می کنند ربطی به کلیت سپاه ندارد.

سردار رمضان شریف، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا٬ در توضیح وجود آرم سپاه پاسدارن در پوستر سخنرانی غلامحسین الهام گفت: این پوستر این برنامه را ندیدم و بعید می‌دانیم خود سپاه امروز چنین برنامه‌ای را برگزار کرده باشد.

وی ادامه داد: گاهی ممکن است بسیج محلات یا سازمان خاصی برنامه‌ای را برگزار کنند٬ که درآن صورت حتما آنها از آرم سپاه با توضیح پایگاه یا حوزه استفاده می‌کنند و آن برنامه ارتباطی با کلیت سپاه ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سپاه می تواند در برنامه های سیاسی و جناحی ورود پیدا کند و از آرم رسمی خود استفاده کند گفت: در برنامه‌های که چند سازمان و نهاد مشترک برگزار می‌کند٬ ممکن است سپاه پاسدارن هم به صورت رسمی یکی از این نهادها باشد٬ در این صورت استفاده از آرم سپاه در پوستر یا آن برنامه مشکلی ندارد اما در مورد این برنامه٬ بعید می‌دانم سپاه برگزار کننده آن باشد.

بسیج روابط عمومی سپاه پاسداران غلامحسین الهام سپاه برگزار برنامه صورت کلیت آرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر