کد خبر: 190938 A

نکو در گفت‌وگو با ایلنا:

اینکه گفته شود روزنامه آرمان با نیت قبلی کاریکاتوری علیه مقاومت مردم فلسطین منتشرکرده، گفته کاملا اشتباهی است

یک نماینده مجلس درباره کاریکاتور منتشرشده در روزنامه آرمان با موضوع غزه گفت: من این کاریکاتور را از سایت‌ها دیدم اما جمله‌ای که در محکومیت این روزنامه باشد بر زبان نیاوردم.

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با ایلنا در مورد فضاسازی برخی رسانه‌ها علیه روزنامه آرمان گفت: اینکه گفته شود روزنامه آرمان با نیت قبلی کاریکاتوری منتشرکرده، گفته کاملا اشتباهی است. این روزنامه قطعا قصد اهانت ندارد، تحریریه و مدیران این وزنامه نشان داده اند که به اصول انقلاب و ارزش‌ها وفادار هستند و اثبات کرده‌اند که به آرمان‌های فلسطین و مقاومت غزه احترام گذاشته و در مبارزه با رژیم صهیونیستی و جنایتکاران حامی آنها، همراه با مردم غزه و فلسطین هستند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: من روزنامه آرمان را می‌شناسم و مطمئن هستم که این روزنامه هیچگاه از خطوط قرمز عبور نمی‌کند و در همین راستا نمی‌توان پذیرفت که با چنین خط مشی‌ای بخواهند آرمان‌های فلسطین و غزه را به زیر سوال ببرند. این روزنامه، بی‌تجربه و بی‌دانش نیست که بخواهد زحمات خالصانه خود را به زیر سوال ببرد.

نکو تصریح کرد: این روزنامه حامی دولت همواره در مسیری حرکت کرده که شفاف باشد و اطلاع رسانی در مورد همه جریانات سیاسی را در دستورکار خود قرار داده است، پس نمی‌توان پذیرفت که از اصول خارج شده باشند.

این نماینده مجلس ادامه داد: اهانت روزنامه آرمان به مردم فلسطین، غزه و جریان مقاومت غیرقابل تصوراست و اینکه مطرح می‌شود آنها قصد تخریب جریان مقاومت را داشته‌اند، پذیرفتی نیست. روزنامه‌نگاران روزنامه آرمان از دوستانی هستند که جز مدافعین راستین حق و حقوق مردم غزه محسوب می‌شوند که عملکرد شفافشان گویان این واقعیت است.

وی در مورد برخی بداخلاقی‌های رسانه‌ای وجوسازی‌ها نیز گفت: واقعا اینگونه بداخلاقی‌ها در مورد رسانه‌ای که با شفافیت عمل می‌کند، باعثتعجب و دامن زدن به جنگ رسانه‌ای دشمن است. چنین عملکردی سبب می‌شود که در خارج کشور برخی این برداشت را داشته باشند که موضع دوگانه در مورد غزه در ایران وجود دارد که برداشتی اشتباه است. نباید روز قدس را فراموش کنیم که همه بدون مرز بندی سیاسی آمده بودند.

انقلاب ایران جنگ حقوق دولت رژیم صهیونیستی رسانه غزه فلسطین روزنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر