کد خبر: 142705 A

آیت‌‌الله صدیقی در جمع فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه:

آنهایی که دل خاشع دارند، ولایتمدارند و آنهایی که سنگ دل هستند، هرگز ولایت الهی را نمی‌پذیرند.

امام جمعه موقت تهران در جمع فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه با تبریک ایام‌الله دهه فجر، گفت: مبارزه با طاغوت هزینه دارد، جانبازی می‌خواهد و با رفاه‌طلبی نمی‌شود با طاغوت مبارزه کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، جلسه اخلاق ویژه فرماندهان و مسئولین ستاد نیروی زمینی سپاه با حضور آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در سالن همایش فرهنگی ستاد نیرو برگزار شد.

آیت الله صدیقی با تفسیر آیات ۲۴۹ تا ۲۵۱ سوره بقره به مسئله تشکیل حکومت پرداخت و گفت: مبارزه با طاغوت هزینه دارد، جانبازی می‌خواهد و با رفاه‌طلبی نمی شود با طاغوت مبارزه کرد.

وی نقش رهبری را در تشکیل حکومت الهی اساسی خواند و افزود: همانگونه که در قرآن کریم تصریح شده است، آنهایی که دل خاشع دارند، ولایتمدارند و آنهایی که سنگ دل هستند، هرگز ولایت الهی را نمی‌پذیرند.

امام جمعه موقت تهران توان جسمی و توان علمی را ۲ شرط اساسی رهبری طبق آیات قرآن خواند و تصریح کرد: در حالیکه قائم مقام رهبری شخص دیگری انتخاب شده بود اما خواست خداوند چیز دیگری بود کما اینکه حضرت آیت الله بهاء الدینی فرموده بودند: اگر خیری باشد در سیدعلی است.

آیت الله صدیقی با تأکید بر وجود نشانه‌هایی در رهبران الهی به برخی از نشانه‌ها در رهبری حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری پرداخت و اظهار داشت: آنقدر قرائن و شواهد وجود دارد که انسان به آرامش و یقین می رسد که این رهبر، الهی است.

وی افزود: شک نکنید که خداوند خودش ایشان(مقام معظم رهبری) را برگزیده است چراکه هم انرژی ایشان فوق همه است و در برابر همه طوفان‌ها و فتنه‌ها و از نظر علمی، بینش و بصیرت نیز بالاتر از دیگران هستند.

این استاد اخلاق روح مالامال از صبر و استقامت، ثبات قدم در خط ولایت و استمداد الهی برای غلبه بر دشمن را ۳ ویژگی پاسداران دین خواند و اذعان کرد: هرکس مقاوم باشد خدا با اوست و همیشه پیروزی با خدا و جبهه حق است.

وی با اشاره به اتفاقات جشنواره فیلم فجر گفت: اگرچه با عدد کم، اما باید مردانه در صحنه باشیم وگرنه فساد جامعه را خواهد گرفت.

آیت الله صدیقی در پایان با تبریک اعطای نشان فتح یک به فرمانده نیروی زمینی سپاه، خاطرنشان کرد: خداوند خیلی وعده‌ها به شما داده است که پیروزی نظامی یکی از آنهاست و باید در انتظار تحقق مابقی وعده‌ها باشید.

اخلاق امام ره و مقام معظم رهبری انرژی جامعه جشنواره فیلم فجر دهه فجر روابط عمومی فتنه قرآن کریم مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر