کد خبر: 252032 A

از سوی سخنگوی وزارت خارجه؛

تأسف عمیق خود نسبت به ترویج و گسترش هدفمند اسلام هراسی و اسلام ستیزی را ابراز داشته و خواستار اجرای عدالت و احقاق حقوق خانواده قربانیان از سوی دولت آمریکا می باشیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان واقعه قتل سه دانشجوی مسلمان توسط یک مهاجم افراطی که واکنش تعداد قابل توجه از مسلمانان و پیروان سایر ادیان الهی در داخل و خارج از آمریکا را در پی داشته است، بسیار تأسف‌آور خواند.

به گزارش ایلنا، افخم ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان، مسلمانان جهان، سایر پیروان ادیان ابراهیمی و افراد و آحادی که از این حادثه غم انگیز متأثر گردیده اند، اظهار داشت: تأسف عمیق خود نسبت به ترویج و گسترش هدفمند اسلام هراسی و اسلام ستیزی را ابراز داشته و خواستار اجرای عدالت و احقاق حقوق خانواده قربانیان از سوی دولت آمریکا می باشیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین بر رسالت جامعه جهانی مبنی بر لزوم و ضرورت حفظ و گسترش ارزش های دینی و انسانی در جوامع مادی تأکید داشته و اضافه کرد: معتقدیم رسانه‌های عمومی می‌توانند نقش مؤثر خود را پر رنگ‌تر از گذشته در فرهنگ‌سازی، تبیین آرمان‌های انسانی اسلام و پرهیز و اجتناب از افراط گرایی در سطوح مختلف جامعه ایفاء کنند.

جامعه جهان حقوق خانواده دولت آمریکا فرهنگ سازی قتل مسلمان مسلمانان وزارت خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر