کد خبر: 172215 A

قنبری در گفت‌وگو با ایلنا:

متاسفانه با بی‌تحرکی و انفعال گروه‌های حامی دولت، مخالفان فرصت یکه‌تازی و میدان‌داری را یافته‌اند و طوری رفتار می‌کنند که انگار همه ملت با آنهاست در حالی که در انتخابات ریاست جمهوری پیشین از مردم " نه " تاریخی شنیدند.

یک نماینده سابق تاکید کرد: موفقیت در عرصه دیپلماسی منفعتش به همه ملت می‌رسد و برای همین باید همه گروه‌ها و جریان‌های سیاسی در این تجمع یا تجمعات این چنینی حاضر شوند.

داریوش قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص برنامه حزب اراده ملت ایران برای تجمع در حمایت از سیاست‌های دیپلماسی کشور گفت: لازم است که گروه‌های حامی دولت و در واقع حامی ملت برنامه‌هایی در حمایت از سیاست‌های صحیح کشور داشته باشند.

وی با اشاره به بی‌تحرکی حامیان دولت اظهار داشت: متاسفانه با بی‌تحرکی و انفعال گروه‌های حامی دولت، مخالفان فرصت یکه‌تازی و میدان‌داری را یافته‌اند و طوری رفتار می‌کنند که انگار همه ملت با آنهاست در حالی که در انتخابات ریاست جمهوری پیشین از مردم " نه " تاریخی شنیدند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: لازم است که گروه‌های حامی ملت با برنامه‌های مختلف ضمن حمایت از سیاست‌های صحیح دولت، انچه در طول این هشت سال گذشته اتفاق افتاده است را شفاف‌سازی و در معرض افکار عمومی قرار دهند تا مردم بدانند که با چه مخالفان غرض‌ورزی روبه‌رو هستند.

سخنگوی فراکسیون خط امام در مجلس هشتم با بیان اینکه نه تنها حامیان دولت بلکه باید همه دلسوزان کشور و نظام در این تجمع حاضر شوند، یادآور شد: موفقیت در عرصه دیپلماسی منفعتش به همه ملت می‌رسد و برای همین باید همه گروه‌ها و جریان‌های سیاسی در این تجمع یا تجمعات اینچنینی حاضر شوند.

انتخابات ریاست جمهوری دولت مجلس هشتم ملت ایران تجمع دیپلماسی ملت حمایت سیاست حامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر