کد خبر: 974029 A

با حضور امینیان در بیمارستان ولایت؛

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان با حضور در بیمارستان ولایت از زحمات مدافعان سلامت شهرستان تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسین امینیان با حضور در بیمارستان ولایت دامغان، با اهدای لوح یادبود و هدایایی به نمایندگی از جامعه فرهنگ و هنر و رسانه این شهرستان از زحمات بی‌دریغ کادر درمانی، پزشکان و پرستاران این مجموعه و مدافعان سلامت قدردانی کرد.

وی گفت:  هرچند زحمات و تلاش های بی دریغ و بدون چشمداشت کادر درمانی، پزشکان و پرستاران سراسر کشور با هیچ هدیه مالی قابل جبران نیست، ولی به پاس قدردانی و افزایش روحیه این عزیزان تصمیم گرفته شد با حضور در بیمارستان ولایت بخشی از سختی‌هایی که این عزیزان در دوران شیوع ویروس کرونا تحمل کرده اند را ارج نهیم و در کنار آنها باشیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان یادآور شد: ویروس کرونا با سرعت و روند چشمگیری در دنیا در حال گسترش است و برای جلوگیری از زنجیره انتقال این بیماری باید به توصیه ها و نکاتی که از سوی مسئولان وزارت بهداشت و مجموعه کادر درمانی مطرح می‌شود توجه کنیم و در خانه بمانیم تا بتوانیم این ویروس را شکست دهیم.

بیمارستان ولایت دامغان مدافعان سلامت دامغان اداره فرهنگ و ارشاد دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر