کد خبر: 929487 A

فرماندهی انتظامی دامغان:

فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان گفت: توجه به قابلیت‌های گردشگری و ترویج صنایع‌دستی، در اشتغالزایی‌ و درآمدزایی موثر بوده و زمینه ساز افزایش امنیت اجتماعی و کاهش جرائم است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید رضا علوی با حضور در اداره میراث فرهنگی دامغان و در دیدار با رئیس و کارشناسان اداره میراث فرهنگی دامغان افزود:تلاش برای صیانت از آثار تاریخی، تامین امنیت گردشگران و کمک به رونق صنایع دستی، از رویکردهای فرهنگی نیروی انتظامی این شهرستان است.

سید رضا علوی که به همراه رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی و معاون انتظامی شهرستان دامغان در اداره میراث‌فرهنگی دامغان حضور یافته بود، تصریح‌کرد: بهره‌برداری از ظرفیت‌های تاریخی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان دامغان با همکاری و تعامل تمامی مسئولان ادارت و نهادها امکان پذیر می‌شود.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان دامغان نیز در این دیدار با قدردانی از حضور فرماندهی انتظامی شهرستان در این اداره، گفت : مدیریت صحیح و همکاری نیروی انتظامی با نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی در راستای حفاظت از آثار تاریخی و فرهنگی و جلوگیری از وقوع جرائم در حوزه میراث فرهنگی بسیار تاثیر گذار است.
 
مهدی قاسمی افزود: تعامل نیروی انتظامی و میراث فرهنگی، موجب افتخار خانواده بزرگ میراث بوده و باعث ایجاد دلگرمی در انجام بیش از پیش وظایف و خدمت رسانی کارکنان می‌شود.
 
در پایان این نشست مقرر شد با اعلام فرماندهی نیروی انتظامی و هماهنگی اداره میراث فرهنگی این شهرستان، تور یکروزه بازدید از آثار تاریخی، جاذبه های گردشگری و کارگاه‌های صنایع‌دستی شهرستان دامغان، ویژه کارکنان نیروی انتظامی و خانواده آنها برگزار شود.
صنایع دستی امنیت اجتماعی اداره میراث فرهنگی دامغان فرمانده انتظامی دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر