کد خبر: 745233 A

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان:

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: بر اثر جاری شدن سیلاب در‌ پایین دست شهر سمنان و به دلیل توجه نکردن به هشدار های صورت گرفته، یکی از همشهریان فوت شد.

ایرج رئیسیان در پنجمین جلسه شورای مدیریت بحران استان سمنان در سال 98 افزود: این خسارت ها در بخش کشاورزی حدود 354 میلیارد ریال، در بخش ساختمان ها و وسایل نقلیه و صدمات جانی بالغ بر 560 میلیارد ریال و 700 میلیارد ریال در بخش بیمه بود.

وی با اشاره به وزش بادهای شدید در برخی از نقاط استان سمنان در این مدت، بیان کرد: سرعت وزش باد در منطقه رضوان 100 کیلومتر بر ساعت و در شهرستان ‌دامغان 107 کیلومتر بر ساعت بود.

رئیسیان ادامه داد: با وجود وزش بادهای شدید امداد رسانی به در راه ماندگان، مسافران نوروزی و هم استانی ها به سرعت انجام شد.

وی اظهار داشت: در پی بارش های اخیر 150‌ کیلومتر از راه های مواصلاتی در استان سمنان مسدود شده بود که با تلاش عوامل راهداری، هلال احمر و پلیس راه بازگشایی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان خاطر نشان کرد: با حضور تیم‌ های عملیاتی شرکت ‌گاز، برق و آب، مشکلات به وجود آمده در این بخش ها در منطقه های مختلف این استان، در کمترین زمان ممکن برطرف شد.

وی یادآور شد: بر اثر جاری شدن سیلاب در‌ پایین دست شهر سمنان و به دلیل توجه نکردن به هشدار های صورت گرفته، یکی از همشهریان فوت شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: در پی بارش های اخیر، با حضور به موقع مسئولان و هم چنین تلاش های ستاد مدیریت بحران استان، در کمترین ‌زمان‌ ممکن خدمات مطلوب به در راه ماندگان و آسیب دیدگاه ارائه شد.

استان سمنان فوت مدیریت بحران هلال احمر سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر