کد خبر: 176353 A

به مناسبت هفته جهاد کشاورزی؛

برای این پروژه ها بیش از ۱۸ میلیارد ریال هزینه شده که ۲۱ خانواده از مزایای آن ها بهره مند شده اند و برای ۸۰ نفر به صورت مستقیم، غیر مستقیم و موقت شغل ایجاد و با تثبیت اشتغال کرده است.

با حضور مسئولان جهاد کشاورزی استان سمنان و شهرستان آرادان، فرماندار شهرستان، نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی و بهره برداران، شش پروژه آب و خاک و یک واحد مرغ تخم گذار در شهرستان آرادان افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، به مناسبت هفته جهاد کشاورزی سه پروژه سیستم آبیاری تحت فشار در سطح ۳۴/۵ هکتار با هزینه ۲۴۱۵ میلیون ریال، مرمت و لایروبی یک رشته قنات با هزینه ۲۸ میلیون ریال، احداثیک باب استخر با هزینه ۱۹۶ میلیون ریال و یک واحد مرغ تخم گذار ۳۰ هزار قطعه ای با هزینه ۱۶ میلیاد ریال در سطح روستاهای تحت پوشش شهرستان آرادان افتتاح شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آرادان گفت: هزینه پروژه های فوق از محل اعتبارات بلاعوض ملی و استانی و آورده کشاورزان بوده است و طرح های آب و خاک بیش از ۵۸ هکتار از اراضی را تحت پوشش خود قرار داده است.

مراد خادم افزود: برای این پروژه ها بیش از ۱۸ میلیارد ریال هزینه شده که ۲۱ خانواده از مزایای آن ها بهره مند شده اند و برای ۸۰ نفر به صورت مستقیم، غیر مستقیم و موقت شغل ایجاد و با تثبیت اشتغال کرده است.

استان سمنان اشتغال پوشش جهاد کشاورزی خاک خانواده فرماندار شهرستان مجلس شورای اسلامی نماینده مردم کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر