کد خبر: 1067379 A

آل بویه خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ۶۰ قرارداد عمرانی برای انجام امور مختلف و به منظور تجهیز و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در سال ۹۹ منعقد شد.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسن آل‌بویه افزود: ارزش این تعداد قرارداد عمرانی بالغ بر یک‌هزار و ۸۹ میلیارد ریال از محل منابع ملی، طرح‌های عمرانی و داخلی شرکت بوده است.
 
وی بیان کرد: اجرای پروژه عمرانی در راستای تکمیل و توسعه زیرساخت‌ها و بر اساس طراحی مناسب، برآورد هزینه و تخصیص اعتبار لازم انجام می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان خاطرنشان کرد: رسالت این شرکت اجرای زیرساخت لازم جهت استقرار واحدهای تولیدی و بسترسازی مناسب در بخش تولید و صنعت است.

آل‌بویه تصریح کرد: اجرای دیوار سنگی هدایت سیلاب، شبکه روشنایی، جدول، زیرسازی و آسفالت معابر، تهیه اجناس و اجرای شبکه فیبر نوری، شبکه فاضلاب، شبکه آبیاری قطره‌ای،  شبکه ۲۰ کیلو ولت و روشنایی، شبکه گاز و ... از جمله قراردادهای طرح‌های عمرانی است که سال ۹۹ منعقد شد.

مراحل اجرا ۲۳ طرح عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان سال ۹۹ به پایان رسید و برای اجرای این طرح‌ها بیش از ۲۵۲ میلیارد و ۸۶۵ میلیون ریال هزینه شد.

شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان قرارداد عمرانی نواحی صنعتی سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر