کد خبر: 1039098 A

آل بویه خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: سومین سلسله رویدادهای استارتاپی این شرکت با موضوعات صنایع شیمی و معدنی، رونق و توسعه کسب و کارها در زمان کرونا و فرش و دستبافته‌ها در چهارم اسفند سال ۹۹ برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسن آل‌بویه افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان سه رویداد استارتاپی با موضوعات ذکر شده به منظور معرفی و شناسایی ایده‌های برتر و کاربردی در راستای حمایت از جوانان در مسیر ایده‌پردازی، رشد و و بالندگی همراه با جوایز و حمایت‌های نقدی ویژه تیم‌های برتر برگزار می‌کند.

وی بیان کرد: پیوند بین صنعت و دانشگاه جهت راه اندازی کسب و کارهای هدفمند و پویا کمک به تجاری سازی محصول و توسعه بازار هدف، ارزش‌گذاری و توسعه فنی محصولات به کمک مدیران موفق استان سمنان و مهندسین صنایع از اهداف سومین سلسله رویدادهای استارتاپی شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان است.

آل‌بویه تصریح کرد: بخش‌ رویداد استارتاپی صنایع  شیمی و معدنی شامل محورهای طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین‌آلات صنایع معدنی و شیمیایی، تولید مواد فرآوری شده، فناوری‌های مورد نیاز در فرآیندهای اکتشاف و فرآوری، بسته بندی محصولات معدنی و توسعه بازار صنایع شیمیایی و معدنی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان خاطرنشان کرد: طراحی و احیای نقوش سنتی، رنگرزی سازگار با محیط زیست، توسعه بازار و بسته‌بندی دستبافته‌ها از محورهای رویداد استارتاپی فرش و دستبافته‌ها است.

آل‌بویه محورهای بخش رویداد استارتاپی رونق و توسعه کسب و کارها در زمان کرونا را توسعه کسب و کارهای آنلاین مرتبط با صنعت، تجاری سازی محصولات فناورانه و تولید محتوای آموزشی و فرهنگ‌سازی در صنعت عنوان کرد.

وی بیان کرد: علاقمندان برای شرکت در این رویدادهای استارتاپی می‌توانند تا تاریخ ۳۰ بهمن سال ۹۹ ایده‌های نوآورانه خود را به پایگاه اینترنتی www.shahrdevelopment.ir/startup  ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۱۲۲۷-۰۲۳ تماس حاصل نمایند.

سمنان رویداد استارتاپی شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر