کد خبر: 1038672 A

پنج نفر از استان سمنان (از شهرستان‌های مهدیشهر، سمنان و شاهرود) به جمع نامزدهای نهایی هفتمین جشنواره کشوری مروجان کتابخوانی راه یافتند.

به گزارش ایلنا از سمنان، فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان گفت: جشنواره ملی تقدیر از مروجان کتابخوانی هرساله با همکاری گروه‌ها، نهادها و تشکل‌های غیردولتی تحت عنوان شبکه مروجان کتابخوانی کشور و با محوریت دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

وی افزود: هفتمین دوره این جشنواره با اعلام فراخوان در شهریورماه امسال شروع به کار کرد و پس از ارسال آثار افراد و گروه‌های متقاضی شرکت در این جشنواره، ۹۲۶ اثر و پرونده در دبیرخانه این جشنواره ذریافت شد که در دو مرحله داوری 71 نامزد راه یافته به مرحله نهایی در بخش‌های مختلف مشخص شدند.

فلاح یادآور شد: از استان سمنان بر اساس نتایج اعلام شده مریم خانجانی از مهدیشهر، مطهره پیمان‌خواه از سمنان، سیده نجمه سیادتی از مهدیشهر، عطیه آقاحسینی و ملیحه آقاحسینی هر دو از شاهرود و الناز عسکریان از مهدیشهر در بخش افراد به مرحله نهایی این جشنواره راه یافته‌اند.

فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با ابراز خرسندی حضور 5 نامزد از استان سمنان در این فهرست، راهیابی این افراد به مرحله نهایی این جشنواره را به نامزدها و اهالی کتاب و کتابخوانی تبریک گفت و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

وی ضمن بیان اینکه اختتامیه این جشنواره اسفندماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار خواهد شد تصریح کرد: اسامی این فهرست در سایت اطلاع‌رسانی شبکه ترویج کتابخوانی به آدرس www.bookpromotion.ir قابل مشاهده است. 

 

استان سمنان مروجان کتابخوانی اداره کل کتابخانه های عمومی سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر