کد خبر: 1024792 A

در سفر به استان سمنان صورت گرفت؛

وزیر راه و شهرسازی از برخی پروژه های نیمه کاره عمرانی دامغان بازدید خودرویی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سمنان، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی که عصر دیروز -۲۴ دی ماه -در قالب سفر دو روزه به استان سمنان سفر کرده بود صبح امروز -پنجشنبه - برای بازدید برخی از پروژه های نیمه کاره به دامغان رفت.
در این  سفر  که کمتر از دو ساعت به طول انجامید، وزیر راه از بخش هایی از فاز اول باند دوم جاده دامغان- معلمان ، بازدید کرد. ساخت قطعه اول و دوم این پروژه ۱۱۹ کیلومتری برعهده پیمانکاران و 14 کیلومتر انتهایی بر عهده اداره راه و شهرسازی است.
 
این پروژه که چندین سال از زمان کلنگ زنی آن گذشته و تاکنون جان زیادی از مسافران و ساکنان روستاهای قهاب رستاق و صرصر و رانندگان ترانزیت را گرفته ، قرار بود اسفند ۹۷ یعنی در زمان وزارت عباس آخوندی  فاز نخست آن افتتاح شود اما پس از گذشت 22 ماه از وعده افتتاح هنوز تکمیل نشده است.
 
وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید از جاده مذکور و در مسیر برگشت، از  ساختمان‌های غلامی که بیش از ۲۰ سال است به صورت نیمه کاره در شهرک گلستان دامغان رها شده و همچنین از پروژه ساخت مسکن مهر مددجویان بهزیستی که آن هم از قضا سال هاست بلاتکلیف مانده بازدید کرد.

پروژه های ذکر شده از جمله پروژه های مهم و بلاتکلیف حوزه راه و شهرسازی دامغان بود که علی اکبر علیزاده نماینده دامغان چهارشنبه شب _24 دی ماه_ در جلسه شورای مسکن و حمل و نقل استان سمنان با حضور وزیر راه و شهرسازی در استانداری سمنان از آنها یاد کرد اما وزیر از برخی از این پروژه ها فقط بازدید خودرویی داشت.

وزیر راه شهرسازی نماینده مردم دامغان در مجلس ساختمان های غلامی بازدید خودرویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر