کد خبر: 233988 A

عضو هیئت مدیره انجمن متخصصین پوست و مو و زیبایی:

برخی پزشکان عمومی با گذراندن دوره های چند روزه و کوتاه مدت، عنوان فلوشیپ جراحی پوست را در تابلوی مطب خودشان درج می کنند که واقعیت ندارد.

عضو هیئت مدیره انجمن متخصصین پوست و مو و زیبایی ایران از روند نظارتی سازمان نظام پزشکی بر تابلوهای پزشکان انتقاد کرد و گفت: متاسفانه عنوان پزشک عمومی در تابلوهای پزشکان قید نمی شود و این مسئله برای مردم مشکل ساز شده است.

به گزارش ایلنا، محمد گلشنی روز سه شنبه در نشست خبری چهاردهمین کنگره متخصصین پوست و مو و زیبایی گفت: مردم باید بدانند پزشک عمومی، تخصص پوست و مو ندارد. در حالی که در تابلوی پزشک عمومی، عناوین پوست و مو و… درج می شود.

وی با انتقاد از برخی پزشکان که از عناوین غیرواقعی در تابلوهای خودشان استفاده می کنند، گفت: برخی پزشکان عمومی با گذراندن دوره های چند روزه و کوتاه مدت، عنوان فلوشیپ جراحی پوست را در تابلوی مطب خودشان درج می کنند که واقعیت ندارد.

گلشنی با انتقاد از نظارت ضعیف سازمان نظام پزشکی بر تابلوهای پزشکان، افزود: ما مشکلی با جامعه پزشکان عمومی نداریم، بلکه یکی دو هزار پزشک عمومی هستند که چنین مشکلاتی را برای متخصصین پوست و مو به وجود می آورند که باید با آنها برخورد شود.

چهاردهمین کنگره متخصصین پوست و مو و زیبایی از سوم تا پنجم دی ماه امسال در هتل المپیک تهران برگزار شود.

المپیک ایران پزشک پوست جراحی دی ماه زیبایی سازمان نظام پزشکی مو هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر