سرخط خبرها:
کد خبر: 997536 A

۴ مرد که با پسر جوانی بر سر خواستگاری از یک دختر اختلاف داشتند، به خانه او هجوم بردند اما به جای پسر خواستگار، کس دیگری را به قتل رساندند.

به گزارش ایلنا، شامگاه دوشنبه ماجرای یک درگیری مرگبار به قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، کشیک جنایی مشهد گزارش شد. 

درگیری در خانه‌ای در منطقه رسالت مشهد رخ داده بود و وقتی بازپرس و کارآگاهان جنایی راهی محل حادثه شدند معلوم شد که در این درگیری جوانی ۳۵ساله به ضرب گلوله وینچستر به قتل رسیده و پدرش نیز بر اثر اصابت ضربه‌ای به سرش از هوش رفته است.

در جریان بررسی‌های اولیه معلوم شد که عاملان این جنایت ۴مرد بوده‌اند که پس از تیراندازی مرگبار از محل گریخته‌اند. تحقیقات از شاهدان نشان می‌داد که مهاجمان با پسر جوانی بر سر خواستگاری از یک دختر اختلافات داشته‌اند و برای اینکه پسر جوان را کنار بزنند راهی خانه آنها شده بودند که وی را به قتل برسانند.

اما در شب حادثه پسر جوان در خانه حضور نداشت و مهاجمان با پدر و برادر بزرگ او که در خانه بودند درگیر شدند. در جریان این درگیری آنها که چاقو، قمه و سلاح وینچستر داشتند ابتدا با زدن ضرباتی به سر پدر خانواده او را بیهوش  و سپس اقدام به شلیک کردند که گلوله به قلب برادربزرگ خانواده خورد و باعث مرگ او شد .

با این اطلاعات، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و با شناسایی هویت مهاجمان، به دستور قاضی احمدی‌نژاد تحقیقات برای دستگیری آنها آغاز شده است.

منبع: همشهری

رقابت قتل عشقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر