کد خبر: 994021 A

روزنامه جمهوری اسلامی:

گویا آقایان با ترامپ وعده و وعیدی داشته‌اند که نه تنها هنوز حاضر به پذیرش شکست او نیستند بلکه به زور هم که شده منتظر شورش و آشوب و سقوط نظام آمریکا هستند.

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: ظاهرا این‌ها که به هم چسبیده و جبهه تشکیل داده‌اند، فراموش کرده‌اند که 8 سال مملکت دستشان بود و آخرش هم حاضر به پاسخگویی نشدند که چه گلی به سر این ملت زدند به کنار، طلبکار هم هستند. البته رئیس‌جمهور قدسی‌شان گاه و بیگاه حقایقی ازواقعیت‌های درونی خود را بیان می‌کند ولی متأسفانه هیچ زمانی حسابرسی دقیقی از آن دوران کذایی بعمل نیامده است و سرنوشت حدود 630 میلیارد دلار درآمد نفتی و بقیه ابهامات هم‌چنان روشن نیست.

در خرده فرمایشاتی که آقایان داشته‌اند بیش از هر چیز نارضایتی از رفتن ترامپ مشاهده می‌گردد.  این حضرات با رمل و اسطرلاب انتخاب مجدد وی را پیش‌بینی کرده بودند و در یک مصاحبه چگونگی جستجوی آماری در گوگل و قطعیت شکست بایدن را تشریح می‌کردند و امروز که از تصمیم قاطع مردم آمریکا برای تغییر اوضاع شوکه شده‌اند، به وزیر خارجه حمله می‌کنند که دموکرات‌ها یک بار سر شما در برجام کلاه گذاشتند مواظب باشید دوباره فریب نخورید.گویا آقایان با ترامپ وعده و وعیدی داشته‌اند که نه تنها هنوز حاضر به پذیرش شکست او نیستند بلکه به زور هم که شده منتظر شورش و آشوب و سقوط نظام آمریکا هستند! آخر این چه منطقی است که هموطنان شما در جهنم تحریم و کرونا می‌سوزند ولی برایتان اهمیتی ندارد و صریحاً دولت را بخاطر ارزان شدن قیمت‌ها و تنزل نرخ ارز و..متهم می‌کنید و توهم توطئه رهایتان نمی‌نماید؟

جمهوری اسلامی درآمد دولت شورش نرخ ارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر