کد خبر: 991513 A

به‌دنبال کشف جسد یک پیرمرد داخل دره‌ای در روستای وردیج؛ بازپرس جنایی دستور تحقیقات و رازگشایی از مرگ مرموز او را صادر کرد.

به گزارش ایلنا، ساعت ۱۲:۳۰ ظهر دوشنبه ۱۲ آبان، کشاورز جوانی در حال رفتن به زمین کشاورزی اش در روستای وردیج واریش بود که ناگهان چشم اش به جسدی داخل دره افتاد. موضوع به مأموران کلانتری ۱۸۱ وردآورد، بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم جنایی اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر، بازپرس ساسان غلامی و تیم جنایی راهی محل حادثه شدند.

در تحقیقات اولیه هویت پیرمرد از سوی اهالی محل شناسایی و مشخص شد وی یکی از اهالی روستا بوده که معمولاً ۷ کیلومتر راه روستا تا وردآورد را که خانه فرزندانش بود پیاده طی می‌کرد و گاهی اوقات نیز در قهوه خانه‌ای در نزدیکی محل حادثه اوقاتش را می‌گذراند.

در بررسی‌های اولیه این‌طور به نظر می‌رسید که پیرمرد در محل دیگری زخمی و به آنجا منتقل شده است. از آنجایی که علت مرگ مشخص نبود جسد به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد.

در ادامه بررسی‌ها فرزندان پیرمرد اظهار داشتند: وقتی از غیبت پدرشان در خانه باخبر شده‌اند فکر می‌کردند وی خانه برادر یا خواهر دیگرشان است و حالا که متوجه مرگ او شده‌اند در این باره شکایت دارند.

این در حالی بود که تیم جنایی دریافت ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر روز قبل از کشف جسد، پیرمرد آخرین بار در قهوه خانه دیده شده و قصد رفتن به خانه فرزندانش در وردآورد را داشته است.

بدین ترتیب به دستور بازپرس جنایی صاحب قهوه خانه و دو شاگردش به‌عنوان تنها مظنونان این پرونده تحت بازجویی قرارگرفتند.

آن‌ها در تحقیقات عنوان کردند که همیشه با پیرمرد رابطه خوبی داشته و حتی غذا و چای را هم به‌صورت مجانی به او می‌دادند.

روز قبل از کشف جسد هم پیرمرد به قهوه خانه آن‌ها رفته و پس از نوشیدن چای آنجا را به مقصد خانه یکی از بچه‌هایش ترک کرده است.

بازپرس جنایی دستور تحقیقات بیشتر در خصوص مرگ مشکوک پیرمرد و همچنین مشخص شدن علت مرگ او را صادر کرد.

منبع: ایران

دره جسد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر