کد خبر: 990887 A

مدیرعامل تضمین‌چی گفت: این سامانه هوشمند به گونه‌ای طراحی شده‌است که به راحتی می‌تواند پرداخت پول را برای فروشنده و اصالت کالا را برای خریدار تضمین کند.

به‌گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد بازرگانی، این روزها با بیشتر شدن حجم خریدهای اینترنتی، موضوع کلاهبرداری از حساب های شخصی افراد تبدیل به یک دغدغه بزرگ عمومی و معضلی برای مراجع قضایی شده است. موضوعی که تاکنون هیچ اپلیکیشن یا استارتاپی برای آن اقدامی نکرده بود. اما خبرها حاکی از رونمایی یک اپلیکیشن و بستری مطمن در دست می‌باشد که از این پس نه تنها خریدار ضمانت یک خرید مطمن اینترنتی را در اختیار دارد، بلکه کیفیت و سلامت کالای مورد نظر نیز در این بستر تضمین می‌شود.

طراح و صاحب امتیاز اپلیکیشن تضمین‌چی با اعلام این خبر؛ گفت: این سامانه هوشمند به گونه‌ای طراحی شده‌است که به راحتی می‌تواند پرداخت پول را برای فروشنده و اصالت کالا را برای خریدار تضمین کند.

حسین مرادی تصریح کرد: با استفاده از این سامانه به محض ثبت تقاضای خرید، یک لینک مخصوص برای خریدار و فروشنده ایجاد می‌شود.

مرادی افزود: فروشنده کالا و خدمات با استفاده از این سامانه می‌تواند پرداخت هزینه و مبلغ را توسط خریدار مشاهده و تائید پرداخت را دریافت کند.
وی تصریح کرد: فروشنده نیز در این مرحله باید کالا را به سامانه پستی تحویل و کد مرسوله را در سامانه ثبت کند.

مدیرعامل تضمین‌چی افزود: این سامانه با استفاده از دسترسی‌های خاص خود می‌تواند اصالت کد ثبت شده مرسوله را تائید کند و در صورت تائید اصالت کد مرسوله اجازه دسترسی فروشنده به مبلغ واریزی داده‌ خواهد شد.

مرادی با تاکید بر اینکه این سامانه می‌تواند مورد استفاده مشاغل خانگی و کوچک قرار بگیرد؛ افزود: به‌طور قطع استفاده از این سامانه علاوه بر جلوگیری از کلاهبرداری‌های اینترنتی مراجعات مردم به پلیس فتا و طرح شکایت‌های قضایی را نیز به صفر می‌رساند.

 

اقتصاد پول سلامت فتا حسین مرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر