کد خبر: 986272 A

بسیاری از خانم‌ها موقع آرایش ابرو اشتباهاتی را مرتکب میشوند که بر کل زیبایی شان اثر منفی می گذارد. درصورتی که دوست دارید با این اشتباهات متداول اشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

به گزارش ایلنا، بسیاری از خانم‌ها موقع آرایش ابرو اشتباهاتی را مرتکب میشوند که بر کل زیبایی شان اثر منفی می گذارد. درصورتی که دوست دارید با این اشتباهات متداول اشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ابروهایتان را خیلی روشن یا خیلی تیره می کنید

تیره کردن بی اندازه ابرو هم سبب میشود چیزی در صورت شما بیش از حد دیده شود. باید ابروها را طبیعی و زیبا آرایش کنید، طوری که پرتر و خوش فرم تر دیده شوند. با اینکار سبب می شوید آرایش چشم هم زیباتر دیده شود.

 

آرایش ابرو , آموزش آرایش ابرو , نحوه آرایش ابرو

آموزش آرایش ابرو

از آیینه های ذره بینی استفاده می کنید

اغلب خانم‌ها ، زمانیکه می خواهند ابروهایشان را بردارند، از آیینه های ذره بینی استفاده می کنند تا موهای ریز صورت شان را به خوبی ببینند ولی این مدل آیینه، برای زمان هایی که میخواهید به ابروهایتان فرم دهید، انتخاب خوبی نخواهد بود، از این رو که شما یک زاویه دید کلی و پرسپکتیو نسبت به ابروهایتان نخواهید داشت که امکان دارد در پایان به تا به تا شدن ابروهایتان ختم شود. بنابراین آیینه را با فاصله ای مناسب ازابروهایتان نگه دارید تا کل آنرا موقع بر داشتن تحت کنترل داشته باشید. موقع بر داشتن ابرو، نور طبیعی هم بهترین انتخاب خواهد بود.

محصولات آرایشی را روی ابروهایتان می زنید

سعی کنید هیچ لوازم آرایشی مثل لوسیون، مرطوب کننده، ضدآفتاب، فونداسیون و… به اطراف ابروهایتان نزنید. زیرا آن ها به ابروها نفوذ کرده و باعث ریزش آن می شوند. ابروها هم مثل موی سر فولیکول دارند. همان طور که برخی چیزها را به سرتان نمی زنید به ابروها هم نباید بزنید.

آرایش ابرو , آموزش آرایش ابرو , نحوه آرایش ابرو

اشتباهات هنگام آرایش ابرو

برای کوتاه کردن ابروها از تیغ استفاده می کنید

برای این کار از قیچی ابرو استفاده کنید. به اینصورت که ابروها را به طرف بالا برس زده و قسمت هایی که بلندتر هستند را با قیچی کوتاه کنید. با این کار ابروهای شما هم منظم میشوند و هم پرپشت می مانند.

ابروهایتان را پیش از حمام برمی دارید

بعد از استحمام کردن با آب گرم اقدام به بر داشتن ابروهایتان بکنید و نه پیش از استحمام!( گرما+ رطوبت= راحت تر جدا شدن موها)

بالای ابرو را برمی دارید

دقت داشته باشید که به موقع بر داشتن ابروهایتان در منزل تنها و تنها زیر ابرو را بردارید و با بالای آن کاری نداشته باشید.

منبع:بیتوته

 
ابرو ارایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر