سرخط خبرها:
کد خبر: 984919 A

معاونت مهندسی و ساختمان و EPC توسعه سازه‌های دریایی تسدید:

معاونت مهندسی و ساختمان و EPC تسدید گفت: ملاک‌هایی همچون سابقه کار، تعداد پروژه‌های انجام شده، مدیران با سابقه و پرتجربه، سهامدار عمده یعنی گروه صنعتی سدید، 10 میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه و دارا بودن گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی، باعث شده‌اند شرکت توسعه سازه‌های دریایی تسدید به طور مستمر گواهینامه صلاحیت پیمانکاری پایه یک نفت و گاز کشور را کسب کند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین، البرز آذرپناه اظهار کرد: شرکت توسعه سازه‌های دریایی تسدید در پروژه‌ها به صورت EPC و O&M فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرد. زمینه‌های فعالیت شرکت توسعه سازه های دریایی تسدید شامل پیمانکار عمومی (GC) در صنایع بالادست و پایین‌دست نفت، گاز، پتروشیمی و بهره‌برداری و نگهداری پالایشگاه‌ها، حضور در پروژه های بخش ساحلی (On Shore) و فراساحلی (Off Shore)، طراح و سازنده سکوهای دریایی، اجرای خطوط لوله زیردریایی، نصب و راه‌اندازی گوی‌های شناور (SPM) و ... است.

وی افزود: یکی از ملاک‌های اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری، سابقه کار و دیگر ملاک تعداد پروژه‌های انجام شده توسط شرکت است. دیگر شاخص مهم در این خصوص، مدیران و افراد کلیدی شاغل در شرکت بوده و سهامداران نیز دیگر ملاک مهم برای رتبه‌بندی به شمار می‌رود. با توجه به اینکه گروه صنعتی سدید سهامدار اصلی شرکت توسعه سازه‌های دریایی تسدید محسوب می‌شود، پتانسیل بسیار خوبی برای این شرکت به شمار می‌رود.

معاونت مهندسی و ساختمان و EPC تسدید مطرح کرد: این شرکت طی مدتی که فعالیت کرده، 10 میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه داشته است. این میزان کار بدون حادثه در میان پیمانکاران نفت و گاز، بسیار استثنایی است. به طوری که باعث شده شرکت تسدید در فهرست پیمانکاران مورد تایید وزارت نفت و شرکت‌های تابعه آن قرار بگیرد.

eed9d646_233d_408e_a8e3_614351b8da9d

حضور فعال تسدید در پروژه‌ها به صورت EPC

آذرپناه ابراز کرد: شرکت تسدید تاکنون پروژه‌های زیادی را به صورت EPC انجام داده که خلاصه‌ای از مهم‌ترین آن‌ها شامل ساخت 11 دستگاه جکت سه‌پایه و چهارپایه، ساخت یک دستگاه سکوی اضطراری در منطقه هنگام، اجرای 300 کیلومتر خط لوله و کابل‌گذاری زیردریایی در مناطق نفتی دریایی رشادت، ایلام، سلمان، ابوذر و نوروز، خرید و نصب یک دستگاه SPM یا گوی شناور برای پالایشگاه گاز فجر جم، احداث 300 کیلومتر خط لوله در پروژه‌های خشکی، احداث واحد نمک‌زدایی در لب‌سفید خوزستان و... است.

آذرپناه در انتها گفت: شرکت تسدید جهت حضور موثر و قوی در مناقصات، یک تیم فنی متخصص تعیین کرده که بتوانیم پیشنهادات فنی و مالی متناسب با هر پروژه را به بهترین حالت ارائه کنیم.

 

رسانه ساعت کار فلزات نفت و گاز نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر