کد خبر: 973081 A

زن تهرانی در اقدامی مرموز و معمایی با انفجار یک نارنجک دست ساز در مسیر خانه اش به بیمارستان منتقل شد و پس از ۱۲ روز روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش ایلنا،  روز ۱۵ شهریور امسال زن جوانی به نام سیمین معصومی خلفلو ۵۴ ساله در مسیر خانه شان در شرق تهران بود که در جلوی خانه‌های تاکسیرانی در منطقه نبرد جنوبی انفجار عجیبی در برابر پاهایش رخ داد.

انفجار در جلوی پای سیمین باعث شد تا او دچار آتش سوزی شود و خیلی زود یک زن که در نزدیکی حادثه بود با دیدن این حادثه و آتش روی بدن سیمین به کمکش رفت و توانست او را خاموش کند.

سیمین لباس‌ها و تنش سوخت و زن جوان از یکی از همسایه‌ها چادری گرفت و با درخواست خود سیمین او را به خانه دخترش که در نزدیکی محل حادثه بود رساند و سپس دختر خانواده با دیدن مادرش که شوکه شده بود خیلی زود او را به بیمارستان منتقل کرد.

لباس‌های سیمین بوی گوگرد می‌داد و پزشکان در ابتدا قصد داشتند با بیهوش کردن مادر خانواده او را به اتاق عمل منتقل کنند، اما گاز گوگرد به ریه‌های سیمین ورود کرده بود و همین مانع بیهوش کردن وی شد و پزشکان تصمیم گرفتند پس از ۲ روز درمان و خالی شدن ریه از گاز گوگرد او را به اتاق عمل منتقل کردند.

مرگ زن تهرانی در انفجار نارنجک مرموز زیر پایش! + عکس

سیمین معصومی خلفلو نزدیک به دو هفته در بیمارستان تحت نظر قرار داشت، اما به خاطر شدت سوختگی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و مرگ وی در هاله‌ای از ابهام است.

مرگ تلخ سیمین روی تخت بیمارستان

علی سید احمدی شوهر سیمین معصومی در خصوص این حادثه مرگبار گفت: همسرم روز‌هایی که در بیمارستان بود درباره اتفاقی که افتاد صحبت کرد و حتی خواستم همسرم را یک روز از بیمارستان مرخص کنند تا محل دقیق حادثه را به ما نشان دهد، اما مانع این کار شدند.

وی افزود: همسرم روز حادثه از باشگاه به سمت خانه بوده که ناگهان جلوی پایش انفجاری رخ می‌دهد و لباس هایش آتش می‌گیرد که یک زن به کمک همسرم می‌رود آتش روی زنم را خاموش می‌کند و در ادامه یک زن از خانه بیرون آمده و یک چادر همسرم را می‌پوشاند که سیمین گوشی موبایلش را به زن جوان می‌دهد و از او می‌خواهد با دخترمان تماس بگیرد و همسرم به کمک زن جوان به جلوی خانه دخترم که در نزدیکی محل حادثه بود می‌روند.

علی سید احمدی گفت: همسرم به کمک دخترم به بیمارستان منتقل شد ولی چون داخل ریه هایش گوگرد بود نمی‌توانستند همسرم را بیهوش کنند و به اتاق عمل ببرند و ابتدا اعلام کردند همسرم ۳۰ درصد دچار سوختگی شده، اما بعد ۲ روز بعد که همسرم به اتاق عمل منتقل شد از سوی پزشکان اعلام کردند که ۷۰ درصد دچار سوختگی شده است.

وی در پایان گفت: همسرم نزدیک به ۱۰ روز در بیمارستان بستری بود و تلاش پزشکان برای نجات جان همسرم ادامه داشت تا اینکه ساعت ۲ بعد از ظهر پنجشنبه ۲۷ شهریور ماه روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

وی افزود: بیمارستان علت مرگ را سوختگی به خاطر انفجار نارنجک دست ساز اعلام کردند که پرونده در دادسرای نبرد تشکیل شده و بعد از یک هفته از این ماجرا دادسرای نبرد دستور داده پرونده در دادسرای امورجنایی تهران تشکیل و پیگیری شود.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در خصوص شناسایی عاملان این انفجار مرگبار نارنجک دست ساز و بررسی‌های بیشتر ادامه دارد.

منبع: رکنا

مرگ تهران انفجار نارنجک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر