کد خبر: 957937 A

تبریز-علیرضامحمدپورفرد-خبرنگار اقتصادمردم: ارمغان هفته دولت سال جاری در استان آذربایجان شرقی، افتتاح پروژه های گازرسانی به 86 روستا و 4 پروژه جنبی و ساختمانی می باشد.

مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت گفت: امسال همزمان با هفته دولت، 86 پروژه گازرسانی روستایی با تحت پوشش قرار دادن 2392 خانوار با اعتباری بالغ بر 290430 میلیون ریال به چرخه مصرف گاز طبیعی کشور متصل خواهد شد که میزان رشد تعداد روستاهای گازرسانی شده نسبت به سال 1392 به بیش از 107 درصد خواهد رسید.

سیّدرضا رهنمای توحیدی در تشریح پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت گفت: علاوه بر گازرسانی به 86 روستای استان، پروژه های جنبی و ساختمانی شامل افزایش ظرفیت ایستگاه تقلیل فشارگاز شرفخانه از 5000 به 20000 مترمکعب در ساعت، توسعه ساختمان امداد مکانیزه آذرشهر، توسعه ساختمان اداری و پست امداد هوراند، ساختمان پست امداد روستایی اسپیران نیز با اعتباری بالغ بر 17303 میلیون ریال در برنامه های افتتاحی هفته دولت امسال قرار دارند.

وی اظهار داشت: امسال تمامی توان، ظرفیت های موجود و طرح های ویژه در اجرای پروژه های گازرسانی را بکار بسته ایم تا با اتمام گازرسانی به تمامی روستاهای واجد شرایط در استان، دین خود را به مردم شهید پرور خطّه آذربایجان ادا نماییم.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به عملکرد مطلوب دولت در توزیع عادلانه رفاه و امکانات در جای جای میهن اسلامی خاطرنشان کرد: عزم راسخ مدیران و کارکنان شرکت گاز استان، بر توسعه و ارتقای بیش از پیش سطح خدمات قابل ارائه به مردم عزیز در چارچوب اهداف و ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی با رویکرد مسؤولیت اجتماعی و حقوق شهروندی است

 

استان آذربایجان شرقی دولت رشد گاز نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر