کد خبر: 954508 A

ویدئویی از لحظه ای که کودک سرگردانی توسط یک زن غریبه در خیابان ربوده شده بود در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش ایلنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه ربوده شدن یک کودک سرگردان در یکی از خیابان‌های چین را به تصویر می‌کشد. این کودک که به همراه مادربزرگش برای گردش به خیابان رفته بود ناگهان ناپدید شد. یک زن غریبه که متوجه گم شدن کودک شده بود به او نزدیک شد و او را ربود. این اتفاق در تاریخ ۴ آگوست و در شهر «گوانژو» چین رخ داد.

مادربزرگ کودک به یکی از رسانه‌های محلی چین گفت که نوه اش در نزدیک او مشغول بازی بود که ناگهان ناپدید شد. پلیس محلی چین بلافاصله جستجو‌های خود برای یافتن کودک را آغاز کرد. تصاویر تهیه شده توسط دوربین‌های مدار بسته زنی را نشان می‌داد که به کودک نزدیک شده و پس از اغفال این بچه اقدام به ربودن او کرده بود. پلیس با استفاده از این تصاویر زن را شناسایی و سپس دستگیر کرد.

یکی از ماموران پلیس در این باره گفت: «ما پس از دریافت گزارش مفقود شدن کودک تمام دوربین‌های مداربسته خیابان را چک کردیم. این کودک زمانی گم شد که والدین کودک لحظه‌ای از او غافل شدند؛ سپس یک زن میانسال به کودک نزدیک شده و او به دنبال زن در خیابان راه افتاد.»

بنا به گزارش پلیس این زن بلافاصله با قطار کودک را به شهر «یینگدی»، در فاصله ۱۳۹ کیلومتری از خانواده اش منتقل کرد. پلیس کودک را به همراه این زن در یک آپارتمان اجاره‌ای پیدا کرد. زن کودک ربا که اکنون در بازداشتگاه پلیس به سر می‌برد تحت بازجویی است و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

ربودن کودک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر