کد خبر: 953941 A

نوزاد تازه متولد شده‌ای که در میان بوته‌های نزدیک به سطل آشغال خیابان رها شده بود به طرزی معجزه آسا نجات یافت.

به گزارش ایلنا، نوزاد تازه متولد شده‌ای که تنها چند ساعت پس از تولدش در خیابان رها شده بود پیدا شد. والدین نوزاد پس از تولدش هنگامی که متوجه شدند فرزند آن‌ها دختر است آن را در میان بوته‌های نزدیک به سطل آشغال خیابان رها کرده بودند. یک رفتگر خیابانی حین تمیزکردن خیابان متوجه این کودک شد و بلافاصله با پلیس تماس گرفت. پلیس به همراه اورژانس پزشکی در محل حادثه حاضر و این کودک پس از آزمایشات اولیه پزشکی به بیمارستان منتقل شد.

در ویدئویی که منتشر شده است ماموران پلیس را که در محل پیداشدن کودک حضور دارند نشان می‌دهد. در صحنه دیگر این کودک در آغوش پرستار بیمارستان دیده می‌شود. این اتفاق در شهر «دونگوان» واقع در استان گوانگ دونگ در جنوب چین رخ داد. پلیس در تاریخ ۲ آگوست پدر و مادر این کودک را شناسایی و آن‌ها را بازداشت کرد.

والدین این کودک پس از شناسایی شدن به پلیس گفتند از آنجایی که آن‌ها دارای دو دختر بودند انتظار داشتند تا فرزند سوم آن‌ها پسر باشد. آن‌ها گفتند پس از آنکه متوجه شدند فرزند سومشان نیز دختر است تصمم گرفتند آن را در خیابان رها کنند. این کودک در تاریخ ۲۹ جولای در آپارتمان اجاره‌ای پدر و مادرش به دنیا آمده بود. «لی»، مادر ۲۱ ساله این کودک گفت او و شوهرش پس از تولد فرزندشان بسیار ناامید و سرخورده شده بودند. «ژانگ»، پدر ۲۴ ساله این کودک نیز به پلیس گفت آرزو داشت تا فرزند سوم او و همسرش یک پسر باشد.

گفتنی است؛ این کودک پس از ترخیص از بیمارستان به یک پرورشگاه کودک تحویل داده شده است. همچنین بنا به گزارش رسانه‌های چین والدین این کودک در صورت محاکمه در دادگاه حداکثر به ۵ سال زندان محکوم خواهند شد.


منبع: باشگاه خبرنگاران

نوزاد سطل زباله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر