کد خبر: 949317 A

صحبت‌های عنایت بخشی بعد از مدت‌ها خانه نشینی به خاطر کرونا؛

بازیگر سریال «ستایش» گفت: در حال حاضر به دلیل وجود بیماری کرونا پیشنهادات را قبول نمی‌کنم، زیرا در شرایط سنی من خطر ابتلا به این بیماری بیشتر است.

به گزارش ایلنا،  عنایت بخشی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر که به دلیل وجود بیماری کرونا پیشنهادات را قبول نمی‌کنم، زیرا در شرایط سنی من خطر ابتلا به این بیماری بیشتر است به همین دلیل ترجیح می‌دهم ریسک نکرده و بیشتر در خانه بمانم.

وی در همین راستا ادامه داد: آخرین بار سال گذشته و پیش از شیوع بیماری کرونا جلوی دوربین رفتم، اثری که در شهرستان تولید شد و پس از آن دیگر کاری را قبول نکردم، زیرا بیماری کرونا آغاز شد و به مدت طولانی اکثریت پروژه‌ها هم با تعطیلی روبرو شدند. البته پیش از آن هم نقش‌های زیادی پیشنهاد نمی‌شد یا اگر نقشی بود در شان من نبود. 

بازیگر سریال «ولایت عشق» درباره کم کار شدن خود در سال‌های اخیر اذعان کرد: مدتی درگیر بیماری بودم، مشکلات زانو و پا همواره با من بوده است، البته طی ماه‌های گذشته وضعیت بسیار بهتری داشتم و به همین دلیل هم توانستم در یک اثر در شمال کشور به ایفای نقش بپردازم.

وی در همین رابطه تصریح کرد: به طور کلی پیشنهادات نسبت به گذشته کمتر شده است، اگر هم پیشنهادی باشد برای نقش‌های کوتاه و کم اهمیت است، ترجیح می‌دهم به جای بازی در نقش یک پدر که هیچ تاثیری روی قصه ندارد در کاراکتر‌هایی حاضر شوم که در پیشبرد داستان جایگاه داشته باشند.

بازیگر سریال «ستایش» در مورد تاثیر کرونا بر عرصه تولید سینما و تلویزیون اظهار کرد: طبیعتا این بیماری مشکلات فراوانی را برای همه ما به وجود آورده است، بسیاری از تولیدات سینما و تلویزیون مدتی طولانی با وقفه روبرو شدند، بسیاری از تهیه کنندگان ضرر کرده و به تبع بازیگران هم طی این مدت بیکار شده اند.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون اضافه کرد: از نظر من ما باید باری چنین روز‌هایی برنامه بلند مدت داشته باشیم، بحران همیشه وجود داشته و در آینده هم ممکن است با چنین شرایطی روبرو شویم، مهم آن است که بتوانیم در این شرایط اوضاع را مدیریت کنیم.

بخشی با اشاره به اهمیت حفظ بهداشت و رعایت پروتکل‎‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: در این روز‌ها باید هر آنچه که به عنوان نکات بهداشتی به ما اعلام می‌شود را رعایت کنیم، بخش عمده جلوگیری از این بیماری در دستان خود ماست، ما می‌توانیم با یک ماسک زدن ساده از شیوع بیشتر این بیماری که هر روز جان عزیزان ما را می‌گیرد جلوگیری کنیم.

منبع: میزان

 

کرونا عنایت بخشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر