کد خبر: 946436 A

غریب پور:

رئیس هیات عامل ایمیدرو می‌گوید از آنجایی که تمرکز ایمیدرو برای تامین ماشین‌آلات معدنی استفاده از توان داخل و هپکو است، مقرر شده شرکت‌های بزرگ معدنکار منابع خود را در اختیار هپکو قرار دهند تا این واحد تولیدی بتواند ماشین آلات موردنیاز را تولید کند.

 «خداداد غریب پور» رئیس هیات عامل ایمیدرو درباره راهکارهای ایمیدرو برای تامین ماشین‌آلات موردنیاز معدن، به خانه ملت، گفت: برای تامین ماشین آلات موردنیاز حوزه معدن تفاهم‌هایی میان هپکو، شرکت ملی مس، چادرملو، گل گهر، خانه معدن و صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی انجام گرفته و در حال نهایی شدن است.

وی با بیان اینکه تمرکز ایمیدرو برای تامین ماشین‌آلات معدنی استفاده از توان داخل و هپکو است، افزود: مقرر است شرکت‌های بزرگ معدنکار منابع خود را در اختیار هپکو قرار دهند تا این واحد تولیدی در حد امکان بتواند ماشین آلات موردنیاز معادن را تولید یا تعمیر کند.

رئیس هیات عامل ایمیدرو همچنین درباره تامین ارز موردنیاز برای واردات برخی نیازمندهای بخش معدنی، اضافه کرد: مقرر است با هماهنگی معاونت‌های معدنی و صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت بخشی از ارز حاصل از صادرات محصولات معدنی برای نوسازی ماشین آلات معدن و صنایع معدنی اختصاص داده شود.

 

هپکو ماشین‌آلات معدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر