کد خبر: 939283 A

مرد شیشه‌ای که تحت تاثیر توهم شیشه، دوستش را به قتل رسانده و کارتن خواب شده بود بعد ۴۰ روز زندگی زیر زمینی دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، دهم خرداد امسال ساکنان ساختمانی در محله محمدشهر کرج، در تماس با پلیس از قتل یکی از ساکنان خبر دادند. در ادامه تیمی از کارآگاهان اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی البرز در محل قتل حاضر شده و با جسد مرد جوانی رو به رو شدند که دست و پایش با طناب بسته شده بود.

تحقیقات از همسایه‌ها نشان داد، مرد جوان به تنهایی در آن ساختمان زندگی می‌کرد و یکی از همسایه‌ها متوجه باز بودن درخانه ور‌ها شدن جسد در خانه شده و پلیس را خبر کرده بود. به گفته همسایه‌ها، مقتول به موادمخدر اعتیاد شدیدی داشت و همیشه یکی از دوستانش برای مصرف موادمخدر به آنجا می‌آمد.

با کشف این سرنخ تحقیقات پلیس بر روی دوست مقتول متمرکز شد و ماموران پس از چند روز هویت او به نام محسن را شناسایی کردند. زمانی که کارآگاهان سراغ محسن رفتند، همسرش عنوان کرد؛ شوهرم دهم خرداد مرا نزد خانواده ام فرستاد. قرار بود نزد ما بیاید، اما بعد از چند ساعت تماس گرفت و مدعی شد؛ دوستش به نام سهیل را کشته است. شوهرم فکر می‌کرد سهیل قصد دوستی با من را دارد و به همین خاطر او را کشت. بعد از این تماس به خانه برگشتم، اما اثری از محسن نبود تا این‌که با حضور ماموران مقابل خانه مان متوجه شدم حرف‌های محسن درباره قتل دوستش درست بوده است.

تجسس‌های کارآگاهان برای دستگیری متهم ادامه داشت تا این‌که بعد از ۴۰ روز از جنایت رد محسن در تهران به دست آمد و ماموران در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

اعتراف به قتل

متهم در جریان بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: من و سهیل دوستان قدیمی بودیم و اغلب با هم موادمی کشیدیم. او خانه‌ای مجردی داشت و من برای مصرف مواد به آنجا می‌رفتم. چند بار هم او به خانه ام آمد. از چندی قبل به رفتارش مشکوک شدم و فکر می‌کردم قصد دارد با همسرم دوست شود.

با همسرم صحبت کردم که او این موضوع را رد کرد. فکر خیانت دوستم یک لحظه رهایم نمی‌کرد. به همین خاطر به فکر انتقام افتادم. روز قتل به خانه سهیل رفتم و با هم شیشه کشیدم. دوباره توهم خیانت او سراغم آمد و خفه اش کردم. بعد از کشتن دوستم، دست و پای او را با سیم بستم تا روحش در بدنش بماند و نتواند به آسمان برود.

محسن ادامه داد: بعد از قتل با همسرم تماس گرفتم و ماجرای قتل را برایش تعریف کردم. می‌دانستم پلیس خیلی زود مرا شناسایی می‌کند به همین خاطر به تهران فرار کردم و کارتن خواب شدم.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی خاطزنشان کرد: استفاده از مواد روانگردان تبعات زیادی دارد، چراکه فرد هنگام استفاده از آن دچار توهم شدید شده و دست به اقدامات غیرقابل جبران می‌زند.

منبع: روزنامه جام جم

 

کارتن خواب جنابت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر