کد خبر: 938800 A

در گزارش زیر یک ترفند ساده و کاربردی جهت شستن سریع و راحت میوه را آموزش می‌دهیم.

به گزارش ایلنا،  شما میوه‌ها و سبزیجات تان را چطور می‌شویید؟ یکی از کاربران شبکه اجتماعی روش ابداعی خود برای شستن میوه‌ها و سبزیجات را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته که بسیاری از آن‌ها را متعجب کرده؛ این زن میوه‌ها و سبزیجاتش را با ماشین ظرفشویی می‌شوید!

گرچه اغلب ما برای شستن میوه‌ها و سبزیجات مان بعد از خیساندن آن‌ها در مواد ضدعفونی کننده، یک به یک شان را با آب شیر شستشو می‌دهیم، اما این زن همه‌ آن‌ها را یکباره در ماشین ظرفشویی قرار می‌دهد.

این کاربر توضیح می‌دهد که به جای آنکه وقتش را با شستن میوه‌ها و سبزیجات هدر دهد، آن‌ها را با دور تند ماشین ظرفشویی شستشو می‌دهد.

در این تصویر او در طبقه‌ی بالای ماشین ظرفشویی میوه‌هایی مثل سیب، کیوی، انگور و آووکادو را قرار می‌دهد و از طبقه‌ی پایین ماشین برای قرار دادن تمشک ها، گوجه فرنگی‌ها و بلوبری‌ها – که هر کدام در یک ظرف پلاستیکی جداگانه قرار دارند – و همینطور آناناس، طالبی و چند قلم دیگر استفاده می‌کند.

یک ترفند ساده و فوری برای شستن میوه‌ها مخصوص تنبل‌ها

بعد از آن او حدود یک پیمانه سرکه سفید مقطر در محفظه‌ شوینده‌ ماشین ظرفشویی می‌ریزد، سپس شستشوی ملایم را انتخاب می‌کند و کلید شروع شستشو را می‌زند.

ظرف مدت بسیار کوتاهی چرخه‌ شستشو به پایان می‌رسد و همه‌ میوه‌ها و سبزیجات شسته شده آماده اند.

البته این روش در مورد بعضی از این میوه‌ها و سبزیجات بی فایده است، چون در هر صورت با پوست خورده نمی‌شوند.

این تصویر از زمان به اشتراک گذاری اش نزدیک به ۸ هزار بار مورد پسند قرار گرفته و نظرات زیادی دریافت کرده است.

یکی از کاربران نوشته: «ممنون بابت این ترفند! این خیلی راحت‌تر از شستن با دست است!»

کاربر دیگری هم گفته: «چه ایده‌ عالیی!»

منبع: روزیاتو

 

ترفند شستن میوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر