کد خبر: 862519 A

نام شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری در بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران در میان صد شرکت برتر ایران با کسب رتبه ویژه در حوزه شرکت‌های برتر صادرات گرا دیده می‌شود.

شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری در بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران در ۲۹ دی ماه ۹۸ که توسط سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، در میان صد شرکت برتر ایران با کسب رتبه ویژه در حوزه شرکت‌های برتر صادرات گرا بود.

این شرکت موفق شد در بین شرکت‌های نام آور عرصه صادرات که با وجود تحریم‌های سخت اقتصادی توانسته‌اند در جهت ارزآوری به کشور قدم بردارند؛ نام خود را در میان ۱۰ شرکت برتر صادرات‌گرا ثبت کند.

این رتبه‌بندی هر ساله بر اساس میزان فروش و عملکرد مالی شرکت‌ها و موسسات تجاری و با استناد به صورت‌های مالی تائید شده و ارزش افزوده، میزان دارایی و اشتغالزایی، سودآوری و ارزش بازار توسط سازمان مدیریت صنعتی  انجام می‌گیرد.

بیست و دومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران تحت عنوان IMI ۱۰۰ با حضور مقامات ارشد کشور، نمایندگان کمیسیون‌های اقتصادی و صنایع و معاون، مدیران ارشد بنگاه‌های اقتصادی، سازمان‌ها و اساتید و صاحب‌نظران حوزه مدیریت و اقتصاد و جمع کثیری از فعالان و خبرگان صنعت، تولید، خدمات و تجارت برگزار شد.

سازمان مدیریت صنعتی هر ساله اقدام به رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران می‌نماید. این رتبه‌بندی که ۵۰۰ شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند با هدف شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و گروه‌های صنعتی (رشته های مختلف کسب و کار) گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی کشور انجام می‌شود.

پیش از این نیز و طی هفته گذشته، شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه استان هرمزگان در سال ۹۷ شده بود.

11

 

شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر