کد خبر: 850573 A

علیشپور خبرداد:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت از دستگیری ۱۷ نفر به اتهام فساد مالی در شهرداری این شهر خبر داد.

به گزارش ایلنا، رحیم علیشپور با اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران اظهارداشت: با توجه به دریافت شکایت‌های مکرر و بیان شفاهی برخی مردم و مسوولان مبنی بر فساد مالی در حوزه ساخت و ساز غیرمجاز در شهرداری و شورای‌شهر پاکدشت، رسیدگی به این موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار دادستانی قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) و همکاری سپاه پاسداران و ورود جدی دستگاه قضایی به موضوع، ۲ عضو شورای‌شهر، ۱۳ نفر از کارکنان شهرداری پاکدشت و ۲ نفر دیگر به اتهام سوء‌استفاده مالی، اخذ رشوه و واسطه‌گری در اخذ رشوه تفهیم اتهام و بازداشت شدند. برای این افراد قرار تامین بازداشت موقت صادر و هم اکنون در بازداشت به‌سر می‌برند.

علیشپور با بیان اینکه تمامی مدارک مورد نیاز آماده و تحقیقات لازم برای تکمیل این پرونده انجام شده، از آمادگی حدود ۴۰۰ نفر برای روشن شدن ابعاد مختلف این پرونده خبر داد.

وی تصریح کرد: این پرونده مربوط به یک نقطه از شهر پاکدشت است و بررسی و تحقیقات برای سایر محله‌ها نیز ادامه خواهد داشت و با عوامل احتمالی در حوزه‌های مختلف شورای‌شهر، شهرداری و پلیس ساختمانی برخورد جدی و قانونی صورت می‌گیرد.

منبع: ایرنا

فساد مالی شهرداری پاکدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر