کد خبر: 824849 A

گردشگرانی که در پارک حیات وحش هند در حال تماشای یک شیر بودند با حمله ناگهانی این حیوان مجبور به فرار شدند.

به گزارش ایلنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده و تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی هند شده است، لحظه تعقیب گردشگران توسط یک شیر در پارک حیات وحش آتال بیهاری واجپایی در منطقه کارناتاکا هند را به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو که با تلفن همراه و توسط یکی از گردشگران تهیه شده، مشاهده می‌شود در حالی که گردشگران با خودرو به این شیر نزدیک شده  و سرگرم تماشای آن هستند ناگهان این حیوان به آنها حمله‌ور می‌شود. 

این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که این شیر در عقب ماشین در تعقیب گردشگران است، آنها با افزودن بر سرعت خودرو تلاش می‌کنند تا از این مهلکه جان سالم بدر ببرند. در این ویدئو صدای گردشگران که با دیدن صحنه تعقیب خودرو توسط شیر دچار ترس و وحشت شده‌اند شنیده می‌شود. در ادامه و در حالی که شیر از تعقیب خودرو منصرف شد این گردشگران توانستند از آن محدوده فرار کنند. هنوز مشخص نیست چه عاملی موجب خشمگین شدن شیر و در نتیجه منجر به تعقیب گردشگران توسط این حیوان شده است. 

انتشار این ویدئو در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز ویدئویی که یک پلنگ را در تعقیب دو موتورسوار در پارک حیات وحش موتانگا در منطقه کرالا هند نشان می‌داد به ویدئویی داغ تبدیل شده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تلفن همراه حیوان شیر هند حیات وحش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر