کد خبر: 814600 A

ساوجبلاغ – تهمینه حیدری – خبرنگارعصر توسعه

ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ با اهداء لوحی از زحمات و تلاشهای شهردار هشتگرد در زمینه مبارزه با مواد مخدر تقدیر نمود .

بهمنی شهردار هشتگرد با ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری در راستای اجرای مصوبات کارگروه مبارزه با مواد مخدر از تدوین برنامه ای برای این موضوع در شهرداری سخن گفت و افزود : شهرداریها بعنوان متولیان شهر در زمینه های مختلف فرهنگی نقش موثری داشته و ایجاد زیرساختهای لازم ، آگاه سازی خانواده ها ، جلوگیری از ابتلای شهروندان به این معضل ، حمایت از خانواده ها و ایجاد تسهیلات لازم برای بازگشت مبتلایان از جمله مواردیست که می بایست در شهرها مورد توجه قرار گیرد .

بهمنی گفت : تدوین برنامه راهبردی ۴ ساله در  ۱۰ ردیف از جمله اقدامات این شهرداری در زمینه همکاری با مسئولین شهرستان بوده است ، بخشی از این اقدامات اجرایی و عملیاتی و بخشی دیگر فرهنگی و آموزشی می باشد و خوشبختانه پس از اجرای مرحله اول این طرح در سال ۹۷ نتایج خوب و قابل ملاحظه ای کسب شده است .

شهردار هشتگرد ، قابلیت ارزیابی و سنجش را از دیگر مزایای این طرح مدون دانست که پس از پایان دوره اجرا می توان نتایج آنرا بصورت نمودار ارائه نمود .

بهمنی از تلاشهای فرماندار شهرستان و اعضای کارگروه مبارزه با موارد مخدر در کسب رتبه برتر در این زمینه تقدیر و از امادگی شهرداری جهت رفع مشکلات افراد گرفتار به این معضل خبر داد

 

خانواده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فرماندار مبارزه با مواد مخدر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر