کد خبر: 814560 A

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، همایش رزمندگان و بسیجیان کاشان با عنوان کنگره ملی ۹۰ هزار شهید بسیجی کشور در تپه نورالشهدا راوند به مناسب بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

کاشان-تسلیمی-خبرنگارعصرتوسعه ؛ فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: امروز به برکت حضور مردم همیشه در صحنه و ایثارگری‌ها و رشادت جوانان ایرانی، جمهوری اسلامی در جهان در اوج قدرت قرار دارد و دشمن بداند، دیگر دوره‌ای نیست که صدام ۱۲ استان کشور را مورد هجوم قرار دهد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا در این همایش افزود: توان موشکی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی از چنان توانمندی برخوردار شده که هیچ کشوری جرات حمله به ایران را ندارد

وی تاکید کرد: دوستان و دشمنان جمهوری اسلامی ایران به برکت دفاع مقدس شناخته شدند، پرده از چهره تزویر و دورویی مسوولان و کشورهای وابسته نیز برداشته شد، دفاع جانانه رزمندگان ابهت پوشالی ابرقدرت‌ها را درهم شکست و امروز شاهد برکت‌های آن در قالب جانفشانی‌ رزمندگان اسلام در منطقه هستیم.

وی بیان کرد: به برکت حضور مردم همیشه در صحنه و صبر و استقامت خانواده معظم شهیدان، رزمندگان اسلام هم اکنون در حاشیه سواحل مدیترانه و پشت مرزهای حکومت کودک‌کش صهیونیستی استقرار یافته‌اند و کشورهایی که برخلاف جمهوری اسلامی از ترس به آمریکا پناه بردند و آنها را در جنایت‌ها همراهی کردند، امروز مورد تحقیر قرار گرفتند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان اضافه کرد: ظرفیت مبازره با آمریکا و استکبار به برکت فرهنگ دفاع مقدس افزایش یافته و جبهه مقاومت از قدرت و بازدارنگی بسیار خوبی برخوردار شده، به گونه‌ای که یمنی‌ها با گذشت ۵۰ ماه از هجوم دشمن، بالاترین ضربه را به بزرگترین پالایشگاه نفتی سعودی‌ها وارد کردند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار فدا با اشاره به انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب، عده‌ای می‌کوشند کشور را دچار دودستگی کنند و با تحریم های اقتصادی سعی دارند مردم را از نظام و اسلام دور بدارند که باید با تمام توان و با کمک جوانان بتوانیم بر مشکلات فائق آییم و سربلند از این مسئله عبور نماییم

 

انقلاب تحریم های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران جهان مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر