کد خبر: 801621 A

سنندجی خبر داد؛

سنندجی گفت: ادغام ۲ ایستگاه "امانیه" و "پارک وی" پس از مطرح شدن در کمینه حمل و نقل شهرداری انجام شد.

پیمان سنندجی، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران، درباره علت ادغام ایستگاه امانیه و پارک وی و مجهز نبودن ایستگاه امانیه به دستگاه کارتخوان توضیحاتی داد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به بار ترافیکی صبحگاهی گفت: به علت بار سنگین ترافیک صبحگاهی و تداخل حرکت اتوبوس‌های بی آر تی با سرویس‌های صدا و سیما، طرح جمع آوری و ادغام ایستگاه امانیه و پارک وی در کمیته حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۳ تهران مطرح شد.

سنندجی با اشاره به موافقت دستگاه‌های ذی‌ربط برای ادغام ایستگاه اتوبوس پارک وی و امانیه گفت: پس از طرح موضوع در کمیته حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، شهرداری منطقه ۳، سازمان حمل و نقل و ترافیک و تمامی دستگاه‌های ذ‌ی‌ربط با ادغام این ۲ ایستگاه (امانیه و پارک وی) برای کاهش بار ترافیکی موافقت کردند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در توضیح علت مجهز نبودن ایستگاه امانیه به دستگاه کارتخوان گفت: پس از ادغام ایستگاه پارک وی با امانیه، مکاتبات لازم از حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه با اداره برق برای انشعاب برق ایمن جهت نصب دستگاه کارتخوان در ایستگاه انجام شد و مراتب درحال پیگیری است.

سنندجی با اشاره به حضور ۲ نفر از ماموران کنترل بلیت جهت شار کارت بلیت اعتباری گفت: تا زمان نصب دستگاه کارتخوان جهت شارژ کارت بلیت به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان فروش کارت بلیت و شارژ نقدی کارت اعتباری از ساعت ۶ صبح تا ۲۲ با حضور ۲ نفر از عوامل شرکت واحد اتوبوسرانی در ایستگاه امانیه انجام می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پیمان سنندجی ایستگاه امانیه پارک وی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر