کد خبر: 800938 A

در یک مراسم سنتی گاوبازی در اسپانیا شرکت‌کنندگان با ایجاد آتش بر‌ روی شاخ گاوها این حیوانات را به طرز عجیبی مورد شکنجه قرار می‌دهند.

به گزارش ایلنا، ویدئوی منتشر شده از مراسم سنتی گاوبازی در اسپانیا شکنجه عجیب گاو‌ها در یک مراسم سنتی گاوبازی  در شهر «لا وال دو یکژو» اسپانیا را به  تصویر می‌کشد. در این مراسم سنتی شرکت‌کنندگان با ایجاد آتش بر روی شاخ گاو‌ها این حیوانات را به طرز عجیبی مورد شکنجه قرار می‌دهند.

در این ویدئو مشاهده می‌شود در‌ حالی‌ که گاو‌ها ابتدا در میانه میدان به یک چوب بسته شده‌اند شرکت‌کنندگان با بستن یک پارچه روی شاخ آن‌ها، آتش ایجاد می‌کنند. سپس گاوها رها شده و در داخل رینگ شروع به پریدن می‌کنند. ده‌ها نفر از تماشاچیان در حالی که با دیدن این صحنه‌ها به وجد آمده‌اند شروع به فریاد کشیدن می‌کنند.

این ویدئو نشان می‌دهد تعدادی از این تماشاچیان نیز وارد رینگ شده و در حالی که گاو به دلیل آتش ایجاد شده روی شاخ‌هایش کاملا گیج شده شروع به کشیدن دُم حیوان و پرتاب شن و ماسه به‌ طرف آن می‌کنند.  در ادامه گاو‌ها در حالی که کاملا خسته شده‌اند، وارد قفس فلزی شده و با چاقو کشته می‌شوند. 

گفتنی است؛ در حالی مراسم سنتی «آتش زدن گاو»  در اسپانیا برگزار می‌شود که آتش ایجاد‌شده روی شاخ گاو‌ها که نوعی شکنجه به شمار می‌رود ممکن است موجب آسیب به شاخ، صورت و بدن گاو‌ها شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

اسپانیا حیوان سنتی گاو شکنجه تفریح سرگرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر