کد خبر: 792323 A

درگیری فیزیکی همراه بیمار با پزشک در یکی از بیمارستان‌های هند صحنه‌ وحشتناکی را رقم زد.

به گزارش ایلنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است درگیری فیزیکی همراه بیمار با پزشک در بیمارستانی در هندوستان را به تصویر می‌کشد. در این حادثه که جمعه شب در بیمارستان شهری منطقه «وانکانر» هند رخ داد این همراه بیمار با دکتر «جایدیپ گوسای»، که پزشک شیفت شب بیمارستان بود  با یکدیگر درگیر شدند. بنا به اعلام پلیس محلی هند مردی که با پزشک درگیر شد یکی از اعضای شورای شهر وانکانر با نام «جیتندرا سومانی» بود.

در ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته بیمارستان تهیه شده است مشاهده می‌شود در حالی که تعدادی در اطراف این پزشک و مرد همراه بیمار حضور دارند آن‌ها با یکدیگر درگیر می‌شوند. در ابتدای ویدئو به نظر می‌رسد هر دو نفر در حال مشاجره لفظی با یکدیگر هستند، اما لحظاتی بعد این مشاجره لفظی به درگیری فیزیکی تبدیل می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که برخی حاضران در راهروی بیمارستان قصد دارند آن‌ها را از یکدیگر جدا کنند، در همین هنگام پزشک یک مشت به صورت سومانی می‌زند و سپس او را نقش بر زمین می‌کند.

بنا به گزارش پلیس در این درگیری سومانی، عضو شورای شهر این پزشک را تهدید به قتل کرده است. سومانی پیش‌تر در دوره در انتخابات محلی در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۷ برای مجلس شرکت کرده بود که در هر دوره شکست خورد. گفته می‌شود علت درگیری این عضو شورای شهر با پزشک بر سر عدم رسیدگی به یکی از حامیان او بوده است. پلیس هند سرگرم تحقیقات در مورد این حادثه است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتخابات بیمارستان پزشک هندوستان هند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر