کد خبر: 786376 A

در تهران رخ داد؛

پسر جوان که بخاطر بیکاری اش با پدرش اختلاف داشت در اقدامی هولناک با چاقو به جان پدرش افتاد و او را در خانه به قتل رساند.

به گزارش ایلنا، پلیس سرهنگ کارآگاه "علی گودرزی" معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت: ساعت 11:40 صبح یکشنبه 16 تیر امسال مرد جوانی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس و از کشته شدن پدر 60 ساله اش خبر داد.

وی افزود: با اعلام خبر اولیه، ماموران کلانتری 148 انقلاب پس حضور در صحنه جنایت با جسد مرد 60 ساله روبرو شدند که با ضربات جسم تیز از ناحیه پا و سینه مصدوم و به قتل رسیده بود، بلافاصله موضوع به کارآگاهان اداره 10( ویژه قتل) و تیم بررسی صحنه جرم و بازپرس کشیک قتل دادسرای ناحیه 27 تهران اعلام شد.
 
این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور کارآگاهان در صحنه جنایت و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی که با پلیس 110 تماس گرفته است پسر مقتول به نام صابر 33 ساله است.
 
صابر در تحقیقات پلیسی به کارآگاهان در خصوص وقوع قتل اظهار داشت: من شب در اتاق خودم بودم و با هندزفری که به گوش داشتم در حال گوش دادن به موزیک بودم. صبح از اتاقم بیرون آمدم و ناگهان با جسد خون آلود پدرم مواجه شدم و اطلاعی از قتل ندارم.
 
این مرد جوان در ادامه اظهار داشت: من به اتفاق پدر و مادرم زندگی می کنم و شب قبل حادثه مادرم به خانه خواهرم رفته بود.
 
سرهنگ گودرزی افزود: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات پسر مقتول، در بازرسی از خانه وی لباس شسته شده اش را از حمام کشف کردند که با جمع بندی اطلاعات به دست آمده پسر مقتول را به عنوان "مظنون به قتل" دستگیر و به اداره 10 پلیس آگاهی منتقل کردند.
 
وی با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی منکر هرگونه قتل پدرش بود، گفت: با انجام تحقیقات از خانواده مقتول به دست آمد که صابر حدود 4 سال است از کشور امریکا به ایران بازگشته و به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد. در طول این مدت اکثر اوقات بیکار بوده و پدرش که فردی  بازنشسته است دائم با وی بر سر بیکار بودنش درگیر بود. و چون صابر اعتیاد به مصرف مواد مخدر داشت، پدرش از این موضوع خیلی ناراحت بود.
 
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: صابر در نهایت در روز شنبه 22 تیرماه امسال لب به اعتراف گشود و به قتل پدرش اعتراف کرد.
 
قاتل در ادامه تحقیقات به کارآگاهان، گفت: من با پدرم همیشه بر سر بیکار بودنم در حال مشاجره بودیم و او مرا دائم تهدید می کرد و مورد ضرب و شتم قرار می داد تا اینکه تصمیم به کشتنش گرفتم. روز حادثه وقتی مادرم به منزل خواهرم رفت. من و پدرم در خانه تنها شدیم، فرصت را مناسب دیدم رفتم آشپزخانه و چاقو برداشتم و وقتی پدرم از حمام بیرون آمد من هم از پشت به وی حمله کردم و با زدن ضربات متعدد چاقو از ناحیه پا وی را مصدوم کردم. وقتی به زمین افتاد با چاقوی که داشتم ضرباتی به سینه و گردن وی زدم از ترس اینکه بلند نشود فقط داشتم به او ضربات چاقو میزدم نمی دانم چه تعداد ضربه به او زدم فقط گفتم او باید بمیرد که کشتمش و وقتی فهمیدم که دیگر زنده نیست لباس خونی ام را در آوردم و در حمام شستم ودر تماس با پلیس از کشته شدن پدرم توسط افراد ناشناس اطلاع دادم.
 
سرهنگ گودرزی گفت: با اعتراف صریح متهم به قتل پدرش، قاتل با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.

منبع: رکنا

ایران بیکاری قتل معاون جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر