کد خبر: 781769 A

غفلت مادر جوان کامبوجی در مراقبت از دختر خردسالش موجب شد او با افتادن در استخر کروکودیل‌ها زنده زنده توسط آنها خورده شود.

به گزارش ایلنا به نقل از باشگاه خبرنگاران، یک لحظه غفلت مادر جوان کامبوجی در مراقبت از دختر خردسالش کافی بود تا او زنده زنده توسط کروکودیل‌ها خورده شود. «روم روات نیری»، پس از آنکه به داخل محل پرورش کروکودیل‌ها در خانه‌شان سقوط کرد دچار این تراژدی شد. این حادثه صبح روز یکشنبه و در منطقه سیم ریپ کامبوج رخ داد.

پدر قربانی که در بیرون از منزل حضور داشت پس از حضور در خانه به جستجوی دختر خردسالش پرداخت. در صحنه‌ای وحشتناک او اسکلت و بقایای باقیمانده دخترش را در محل نگهداری کروکودیل‌ها پیدا کرد. در ویدئوی دلخراشی که منتشر شده است در حالی که مادر و اقوام این دختر در حال شیون و گریه هستند افراد محلی تلاش می‌کنند تا با دور کردن کروکودیل ها بقایای جسد دختر را از محل جمع آوری کنند.

بنا به گفته پلیس محلی کامبوج مادر این کودک که به تازگی زایمان کرده بود در حال غذا دادن به نوزادش بود که ناگهان دختر ۲ ساله او به داخل محل نگهداری کروکودیل‌ها افتاد. این زن پس از آنکه متوجه ناپدید شدن دخترش شد با همسرش تماس گرفت. بنا به گفته پلیس پدر کودک تنها توانست اسکلت و بخشی از بقایای دخترش را در محل نگهداری کروکودیل‌ها پیدا کرد.

بنا به گزارش پلیس، خانواده قربانی ده‌ها کروکودیل را در حیاط منزل خود و در استخر کوچکی که ساخته بودند نگهداری می‌کردند.

گفتنی است؛ پس از این حادثه دردناک پلیس کامبوج از شهروندان این کشور که به پرورش کروکودیل مشغول هستند خواست تا با ایجاد موانع فیزیکی ایمن و مطمئن مانع نزدیک شدن کودکان خود به این مکان‌ها شوند.

 

پدر خانواده کودکان سقوط مرگبار کروکودیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر