کد خبر: 778825 A

زن غذارسان چینی که با پرش از یک صخره بلند هر روز به همکاران خود در پایین کوهستان غذارسانی می کند به سوژه رسانه ها در این کشور تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، زن غذارسان چینی که با پرش از یک صخره بلند هر روز به همکاران خود در پایین کوهستان غذارسانی می‌کند به سوژه رسانه‌ها در این کشور تبدیل شده است. «وان تیاتدی»، که در پارک Dream Ordovician منطقه وانشنگ چین کار می‌کند وظیفه غذارسانی به ۲۰۰ نفر از همکارانش را بر عهده دارد.

برخی از کارگران در بخش‌های پایین کوهستان کار می‌کنند و دسترسی آن‌ها به بخش‌های بالاتر برای صرف ناهار مشکل است. به همین دلیل از حدود یک سال پیش وان با طرح یک نقشه تصمیم گرفت با روش پرش از ارتفاع غذا را به همکارانش برساند. در حالی که غذا رسانی به پرسنل پارک نیازمند یک سفر ۳۰ دقیقه‌ای با ماشین است این زن شجاع در مدت تنها ۲ دقیقه این کار را انجام می‌دهد.

در ویدئویی که از روش غذارسانی وان تهیه شده است او را در حالی که در بالای صخره آماده پرش می‌شود نشان می‌دهد. در این ویدئو که تبدیل به ویدئویی پربازدید در شبکه‌های اجتماعی چین شده است وان در حالی که یک طناب بلند به کمرش بسته است به پایین پریده و خود را به بخش‌های مختلف کوهستان می‌رساند.

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران در چین نیز همراه بود و آن‌ها تعجب خود را از اینکه آیا واقعا این تنها کارآمدترین روش برای رساندن غذا به کارگران در پایین کوهستان است ابراز کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

جهان چین رسانه کوهستان زن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر