کد خبر: 776012 A

سارق حرفه‌ای با حمله ناگهانی به زن سالخورده در یک کوچه خلوت جواهرات و تلفن همراه او را به سرقت برد.

به گزارش ایلنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه غافلگیری یک زن سالخورده توسط یک سارق حرفه‌ای را به تصویر می‌کشد. این زن که در یکی از کوچه‌های خلوت شهر سیاتل آمریکا در حال عبور بود مورد حمله این سارق قرار گرفت.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است لحظه وقوع این سرقت را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو «می یئونگ» ۶۳ ساله در حالی که تلفن همراه خود را از کیفش درمی‌آورد و قصد صحبت با تلفن را دارد دیده می‌شود. در همین لحظه این سارق از پشت سر خود را به این زن نزدیک و با حمله‌ای ناگهانی او را غافلگیر می‌کند. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود در حالی که این زن روی زمین افتاده است سارق جوان تلاش می‌کند تلفن همراه او را از دستش خارج کند. در این ویدئو صدای خانم یئونگ که با فریاد زدن از همسایگان درخواست کمک می‌کند شنیده می‌شود.

این حادثه در ساعت ۱۱:۳۰ روز چهارشنبه رخ داد و این سارق موفق به سرقت یک گردنبند، دو انگشتر طلا و همچنین تلفن همراه این زن شد. بنا به گزارش اولیه پلیس، سارق پس از پیاده شدن از یک خودرو اقدام به این سرقت کرد. تحقیقات و جست‌وجوهای پلیس برای شناسایی و دستگیری سارق ادامه دارد. پلیس سیاتل برای فردی که بتواند این سارق را شناسایی کند ۱۰۰۰ دلار پاداش تعیین کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تلفن همراه خودرو سرقت جوان دوربین مدار بسته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر