کد خبر: 775371 A

«مدال خدمت» برنامه پایش به حمیدرضا عظیمیان، مدیر عامل فولاد مبارکه به عنوان مدیر موفق از نظر کارگران اهدا شد.

به گزارش ایلنا، مجری برنامه پایش که از شبکه یک سیما پخش می‌شود، گفت: جمعی از کارگران شرکت فولاد مبارکه اصفهان با برنامه پایش تماس گرفته عنوان کردند که مدیرعامل این شرکت بسیار مردمی بوده و همواره در کنار کارگران، مشکلات این صنعت را به دوش کشیده است.

دلاوری طی تماس تلفنی با مدیر عامل فولاد مبارکه، ضمن تشکر و تبریک بابت رفتار و عملکرد پسندیده وی با کارگران، از او خواست در خصوص رفتار خود با کارگران توضیح دهد.

حمیدرضا عظیمیان، اظهار کرد: پدر مرحومم کارگر بوده و من در خانواده‌ای از طبقه کارگری رشد کرده‌ام به همین منظور با مشکلات و دردهای کارگران آشنا هستم.

وی ادادمه داد: بر اساس تعالیم دین مبین اسلام و بر اساس اصول علمی تجربه شده، توجه به کارگران و مسائل و مشکلات آنها باعث افزایش بهره‌وری و کارایی خواهد شد. بنابراین سعی کردم به مسائل معیشتی و مشکلات کارگران توجه ویژه‌ای کنم.

وی با بیان اینکه 50 درصد فولاد کشور در مبارکه تولید می شود، افزود: 25 هزار نفر در این شرکت مشغول به کار هستند، برای اینکه بهره‌وری این شرکت افزایش پیدا کند، باید همواره شبانه روز و همچنین در سال تحویل در کنار کارگران زحمتکش بود.

مجری برنامه پایش در پایان «مدال خدمت» برنامه پایش به حمیدرضا عظیمیان، مدیر عامل فولاد مبارکه به عنوان مدیر موفق از نظر کارگران اهدا کرد.

خانواده دین مبین اسلام شرکت فولاد صنعت فولاد مبارکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر