کد خبر: 768240 A

همسر اول نجفی:

همسر اول محمدعلی نجفی درباره علت جدایی‌اش از شهردار سابق تهران گفت: ۴۲ سال است با هم زندگی می کنیم . اگر جدا شدیم به زور بود ولی از هم دور نماندیم

به گزارش ایلنا، همسر اول محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران که روز گذشته مرتکب قتل همسرش دومش شد در جریان تحقیقات و رسیدگی به پرونده در خصوص زندگی مشترکش با وی گفت: ما جدا نشدیم ؛ ۴۲ سال است با هم زندگی می کنیم .  اگر جدا شدیم به زور بود ولی از هم دور نماندیم.

وی افزود: شوهرم همیشه به من احترام می گذاشت حتی برای سوار شدن به آسانسور ابتدا با احترام کناری می ایستاد تا من داخل بروم و بعد خودش همراهم می آمد.

وی  ادامه داد: شوهرم ناگهان عوض شد باور ندارم این اتفاق افتاده باشد آرام‌تر از شوهرم کسی را سراغ ندارم او از وقتی با میترا استاد ازدواج کرد دیگر مرد سابق نبود دیگر اجازه نداشت به من و دخترش سر بزند تحت فشار بود حتی یکبار گفت شاید برای خلاصی از رفتارهای میترا مجبور به طلاق بشویم اما دلش به این کار نبود. میترا بارها شوهرم را تهدید کرده بود به ما که خانواده اش هستیم اسید بپاشد و ضربه بزند و شوهرم برای اینکه ما در امان باشیم و حساسیتی وجود نداشته باشد رابطه مان را قطع کرده بود.

وی افزود: در نامه‌هایی که به دخترم داده نوشته که مراقب مادرت باش او مرد خوبی است و می‌دانم الان تحت چه فشار عصبی‌ای است میترا یکسال فقط شوهرم را تهدید می‌کرد هنوز دلیلش را نمی‌دانم اما از وضعیت شوهرم خیلی نگرانم او حقش این نبود مردی بزرگ با اخلاق که ناگهان عوض شد و به خودش لطمه بزرگی زد.

منبع: رکنا

اخلاق ازدواج قتل میترا استاد همسر اول محمدعلی نجفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر