کد خبر: 767508 A

در این اتفاق عجیب این دختر ۵۲ مرتبه به صورت نامزد خود در خیابان سیلی می‌زند. ظاهرا، چون نامزد این دختر در روز ولنتاین چینی برای او یک تلفن همراه جدید نخریده بود همین مسئله موجب عصبانیت شدید این دختر شد و او دست به این اقدام غیرقابل قبول زد.

به گزارش ایلنا، ویدئویی که این دختر را در حال سیلی زدن به نامزد خود در یکی از خیابان های شهر "داژو" واقع در استان سی چوان چین  در مقابل چشمان شاهدان عینی نشان می‌دهد به ویدئویی داغ در این کشور تبدیل شده است. 

در این ویدئو که توسط دوربین تلف همراه تهیه شده در حالی که تعدادی زیادی از رهگذران و عابران پیاده در پیاده رو به دور این زوج جوان جمع شده اند این دختر در حالی که بر سر نامزدش فریاد می‌کشد مرتبا به صورت او سیلی می‌زند. این در حالی است که مرد جوان بدون هیچ واکنشی تنها نظاره گر اقدام نامزدش است.

سرانجام در ادامه یکی از شاهدان عینی ضمن تماس با پلیس به این ماجرای عجیب خاتمه داد. پس از حضور پلیس در محل حادثه این مرد جوان ضمن دفاع از همسرش گفت که از او شکایتی ندارد و ضمن حفظ خونسردی خود با عدم واکنشش قصد داشته تا عصبانیت زنش را فرو بنشاند. با این حال پلیس به این زن تذکر داد در صورت تکرار این عمل در خیابان برای بازداشت او اقدام خواهد کرد و این زوج نیز متعهد شدند که مسائل زناشویی خود را در خانه و با گفتگو حل نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

تلفن همراه چین دوربین ولنتاین جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر