کد خبر: 766851 A

عنبر نسارا که از سرگین الاغ ماده به دست می‌آید و بهترین راه مصرف آن دود کردن و استفاده از دوده آن بوده که دارای خواص عجیب و متعددی در طب سنتی ایرانی است.

به گزارش ایلنا، به تازگی عنبر نسارا را در قالب سیگار به بازار عرضه می‌کنند و با انتشار تصاویر آن در فضای مجازی، کاربران به آن واکنش نشان می‌دهند.

بسیاری از کاربران که تجربه استفاده از سیگار عنبرنسارا را داشته‌اند، عنوان می‌کنند بویی همچون کاه سوخته یا چوب با علف سوخته دارد و معتقدند به دلیل اینکه دود این سیگار آنتی بیوتیک بسیار قویی است، برای درمان زخم و عفونت و سر درد‌های قدیمی بسیار مفید است. اما بسیاری از کاربران به کاغذ این سیگار اشاره می‌کنند که سوزاندان آن را مفید نمی‌دانند و بر این نظرند که نیازی نیست سیگار عنبر نسارا مانند سیگار کشید شود بلکه می‌توان تنها آن را روشن کرد و از دودش استفاده کرد.

اما برخی از کاربران ضمن اینکه درمان طبی با عنبرنسارا را تایید می‌کنند و از آن در قالب سیگار به بازار عرضه می‌شود انتقاد می‌کنند و معتقدند نباید به شکل سیگار ارائه شوند چراکه ممکن است نوجوانان مصرف کند و بعد از آن به سیگار و موارد دیگر روی آورند.

منبع: تابناک باتو

 

ایران درمان سیگار طب سنتی فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر