کد خبر: 766739 A

در نزدیکی شهر ونیز ایتالیا جزیره‌ای متروکه قرار دارد که به ترسناک‌ترین جزیره دنیا شهرت پیدا کرده است.

به گزارش ایلنا، «پووجلیا» جزیره‌ای در نزدیکی ونیز ایتالیاست که به دلیل اتفاقات و داستان‌های هولناکی که در تاریخ خود دارد، مشهور شده است. در دوران امپراتوری رم باستان، بیماران مبتلا به طاعون را به این جزیره به‌عنوان تبعیدگاه می‌فرستادند تا در تنهایی و بدون کمک بمیرند.

ماجرای حوادث هولناک در مخوف‌ترین جزیره دنیا / از صدای جیغ شبانه تا متلاشی شدن صورت دختر صاحب جزیره + تصاویر

در سال‌های بعد زمانی که دوباره طاعون شایع شد و حدود دو سوم جمعیت اروپا را از بین برد، این جزیره بار دیگر محل تجمع بیماران شد و هزاران نفر در این جزیره جان دادند. مردم محلی معتقدند ارواح آن‌ها همچنان در این جزیره سرگردان است. عجیب نیست که بعد از سال‌ها هنوز استخوان‌های این افراد در ساحل جزیره دیده می‌شود. این جزیره از زمان‌های دور برای مردم محلی ترسناک و تسخیر شده بود، تا این که در سال ۱۹۲۲ تاسیس بیمارستان روانی در جزیره، ترس‌ها را تشدید کرد و واهمه مردم از ورود به این جزیره بیشتر از قبل شد.

 

 

شایع است که در بین کارکنان این بیمارستان، پزشکی بوده است که آزمایش‌های غیرانسانی و دردناک روی بیماران و برخلاف خواسته آنان انجام می‌داده است. گفته می‌شود بیماران، این پزشک را در برج ناقوس بیمارستان زندانی کرده و بعد او را از بالای برج هل داده‌اند. برای همین مردم محلی معتقدند روح دکتر هنوز در برج وجود دارد و هر شب ناقوس برج را به صدا درمی‌آورد.

هرشب صدای ناقوس مرگ شنیده می شود

داستان های ترسناکی در مورد مرگ دکتر دیوانه وجود دارد. گفته می شود این پزشک مجنون از برج ناقوس بیمارستان سقوط کرده و مرده است. خیلی ها می گویند که بیماران او را از بالای برج هل داده اند و برخی دیگر می گویند که او را در برج حبس کرده اند. مردم محلی معتقدند که روح دکتر هنوز در برج وجود دارد و هر شب ناقوس برج را به صدا درمی آورد و اگر به دقت گوش کنید می توانید صدای زنگ را بشنوید.

ماجرای حوادث هولناک در مخوف‌ترین جزیره دنیا / از صدای جیغ شبانه تا متلاشی شدن صورت دختر صاحب جزیره + تصاویر

صدای جیغ هنوز در این جزیره شنیده می شود!

بسیاری از مردم معتقدند که صدها هزار روحی که در ترسناک ترین جزیره دنیا شکنجه شده اند هنوز هم در این جزیره سرگردانند. از روح هزاران طاعون زده ای که در این جزیره جان داده اند گرفته تا بیمارانی که در تیمارستان مخوف جزیره آنقدر شکنجه شدند تا بمیرند هنوز هم در جزیره گیر افتاده اند. در حقیقت، بسیاری از افراد باور دارند که هنوز هم می توانید صدای جیغ گوشخراش و ناله ها و فریادهای آن ها را شنید و به همین دلیل به آن لقب ترسناک ترین جزیره دنیا را داده اند.

این جزیره ها دهه ها متروکه بوده و کسی جرات ورود به آن را نداشته است. با این حال، هرازگاهی چند ماجراجو که به دنبال هیجان بودند با قایق خود را به جزیره می رساندند تا از نزدیک ترسناک ترین جزیره دنیا را ببینند. اما همه آن ها با ترس و وحشت و در حالی که از ترس می لرزیدند از جزیره برمی گشتند و روایات وحشتناکی از جزیره پووجلیا تعریف می کردند. بسیاری از آن ها گفته اند که حس می کردند کسی یا کسانی آن ها را زیر نظر دارند. برخی دیگر گزارش داده اند که افرادی نامرئی به آن ها چنگ زده اند و آن ها را هل می داده اند!

وقتی ارواح صاحبان جزیره را بیرون می کنند!

سال ها بعد از تعطیلی بیمارستان روانی خانواده ای تصمیم گرفتند این جزیره را بخرند و آنجا را به استراحتگاه شخصی شان تبدیل کنند. آن ها به جزیره آمدند و یک روز در آن جا ماندند. اما همان شب اول آنقدر اتفاقات ترسناک و وحشتناک برای آن ها رخ داد که فردای آن شب بار و بندیلشان را جمع کردند و از جزیره فرار کردند. این خانواده گفته اند که صورت دخترشان توسط نیروی نامرئی تقریبا متلاشی شده است و او سعی در بیرون کردن آن ها داشته است!

این جزیره سال‌ها متروکه ماند و کسی جرئت ورود به آن را نداشت. هر از گاهی ماجراجویان کنجکاو با قایق خود را به جزیره می‌رساندند تا از نزدیک ترسناک‌ترین جزیره دنیا را ببینند. بسیاری از آن‌ها گفته‌اند که حس می‌کردند کسانی آن‌ها را زیر نظر دارند! امروزه دولت ایتالیا ورود گردشگران را به این جزیره ممنوع کرده، اما این ممنوعیت جذابیت جزیره را بیشتر کرده است و ماجراجویان بیشتری به‌طور مخفیانه و غیرقانونی راهی این مکان اسرارآمیز می‌شوند.

منبع: روزنامه خراسان

ایتالیا برج بیمارستان دولت اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر