کد خبر: 761648 A

هنگامیکه حرف از حیوانی خانگی به میان می‌آید حتما یاد یک گربه ملوس یا یک سگ کوچک می‌افتید ولی کروکودیل هم در این کاخ زندگی کرده است.

به گزارش ایلنا،  وقتی صحبت از حیوانات خانگی می‌شود احتمالا یاد یک گربه ملوس یا یک سگ کوچک در ذهنتان زنده می‌شود. اما جالب است بدانید که از دید ششمین رئیس جمهور ایالات متحده، حیوان خانگی واقعی یک کروکودیل بوده است.

البته ماجرا از این قرار نبوده که کوینزی آدامز وارد یک فروشگاه شود و کروکودیل بخرد. بلکه این کروکودیل درواقع تحفه‌ای بوده از سوی مارکی دولافایت ژنرال مشهور فرانسوی که این حیوان را به عنوان یک آدمکش خانگی به کوینزی آدامز پیشکش کرده بود.

با توجه به این که روحیه آدامز و دولافایت با یکدیگر متفاوت بود، آدامز هرگز از این حیوان خانگی به عنوان ابزاری برای کشتن مخالفان خود استفاده نکرد، اما در یک اقدام عجیب، کروکودیل را وارد وان حمام کاخ سفید کرد. این کروکودیل چندین ماه در حمام اتاق شرقی کاخ زندگی می‌کرد و آدامز نیز با کمک این حیوان مهمانان خود را به شدت می‌ترساند.

درواقع گفته می‌شود آدامز بسیاری از مهمانان داخلی و خارجی خود را ناگهان با کروکودیل مواجه می‌کرد و از دیدن وحشت و هراس آنان تفریح می‌کرد و می‌خندید. البته عمر این کروکودیل در کاخ چندان طولانی نبود و پس از مدت چند ماه تحویل باغ وحش ملی شد.

حیوان خانگی خطرناک و نامتعارفی که در کاخ سفید زندگی می‌کرد + عکس

منبع: انتخاب

باغ وحش حیوانات خانگی رئیس جمهور کاخ سفید گربه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر