کد خبر: 736861 A

والدین آمریکایی پس از بازگشت دختر خردسالشان از مرکز نگهداری کودک به خانه با تغییر عجیبی که در چهره او توسط پرستاران ایجاد شده بود، مواجه شدند.

به گزارش ایلنا، والدین دختر ۳ ساله‌ای که موی سر کودک آن‌ها توسط پرستار یا پرستاران یک مرکز نکهداری کودک در آمریکا تراشیده شده است، خواهان پاسخگویی مدیر بیمارستان شدند.

«رابین ردیک»، پدر این دختر خردسال گفت: «او دخترش آریانا را صبح روز سه شنبه به مرکز نگهداری کودک سپرد و چند ساعت بعد تماسی مبنی بر وقوع یک حادثه برای دخترش که اورژانسی نبود، از این مرکز دریافت کرد. به گفته رابین هنگامی که او دخترش را از این مرکز نگهداری کودک در شیکاگو تحویل گرفت ناگهان متوجه شد که مو‌های او به شکلی عجیب تراشیده شده است.

بنا بر گزارش NBC شیکاگو به گفته مادر آریانا، مربی دخترش تا زمان استراحت متوجه تراشیده شدن موی دختر او نشده بود. این مادر جوان با دردناک خواندن این رفتار گفت: «مو‌های دخترم از ته تراشیده شده است تا جایی که من قادرم فولیکول‌های موی سرش را مشاهده کنم. این نوع رفتار با یک کودک بسیار دردناک است.»

والدین آریانا از یک پزشک خواستند تا دختر آن‌ها را مورد معاینه قرار دهد و بنا بر گفته آن‌ها این پزشک تایید کرد که موی سر دختر آن‌ها با یک دستگاه و با اجبار کوتاه شده است. خانواده کودک با اداره خدمات کودک و خانواده تماس گرفتند، اما از گزارش این تخلف به پلیس خودداری کردند.

مادر آریانا در این باره گفت: «من تنها خواهان عدالت هستم؛ من فقط می‌خواهم بدانم چه بلایی بر سر کودک من آمده است. چه اتفاقی در مرکز نگهداری کودک بر سر دختر خردسال من آورده‌اند. من دخترم را برای مراقبت و پرستاری به این مرکز سپرده بودم، اما حالا باید شاهد چنین صحنه‌ای که به صورت جسمی و روحی موجب آزار دخترم شده است روبرو شوم.»

بنا بر گفته خانواده کودک، این مرکز نگهداری کودک با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده‌اند به زودی علت وقوع این حادثه را اعلام خواهند نمود. در این بیانیه آمده است:" اگرچه هیچ جراحتی به کودک وارد نشده، اما ما این اتفاق را به مراجع بالاتر گزارش کرده‌ایم و آن‌ها در این مورد تحقیق خواهند کرد.»

باشگاه خبرنگاران

بیمارستان پدر پرستار خانواده مو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر