کد خبر: 736363 A

رفتار «لری بائر»، رئیس یکی از شرکت‌های بزرگ آمریکایی با همسرش در یکی از مکان‌های عمومی این کشور خبرساز شد.

به گزارش ایلنا، رفتار عجیب یکی از مولتی میلیادر‌های آمریکایی با زنش در خیابان خبرساز شد. ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است رفتار عجیب «لری بائر» با همسرش را در یک پارک عمومی در Hayes Valley سان فرانسیسکو به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود این مرد مولتی میلیونر در حالی که در بالای صندلی همسرش ایستاده است، آن‌ها بر سر چیزی که در دست همسرش قرار دارد، شروع به کشمکش و نزاع می‌کنند. در این ویدئو صدای همسر لری که در حال سقوط از روی صندلی به زمین است شنیده می‌شود که فریاد می‌زند «اوه، خدای من.» همچنین در این ویدئو صدای لری شنیده می‌شود که به همسرش که ۲۹ سال با او زندگی مشترک داشته است می‌گوید «بس کن پم. بس کن.»

در این ویدئو مشاهده می‌شود پس از آنکه پم از روی صندلی به روی زمین می‌افتد، لری تلفن همراهی را که در دست او بود می‌کشد. پس از انتشار گسترده این ویدئو، پم با دفاع از همسر میلیونر خود گفت که ما بر سر چیزی بحث می‌کردیم که قدری خجالت‌آور بود. من تلفن همراه همسرم را گرفته بودم و لری می‌خواست من تلفنش را به او بازگردانم. پس از یک کشمکش کوتاه ناگهان من از روی صندلی به پایین سقوط کردم. من به خاطر جراحتی که چند روز پیش روی زانویم ایجاد شده بود نتوانستم تعادلم را حفظ کنم و روی زمین افتادم. این جراحت در اثر کشمکش امروز من با همسرم ایجاد نشد. من و لری همیشه زوجی خوشبخت و شاد در زندگی بوده‌ایم.»

همچنین لری نیز با انتشار یک بیانیه کشمکش خود با همسرش را بر سر تلفن همراهش اعلام کرد. این در حالی است که به گفته یک شاهد عینی او صدای لری را حین این کشمکش شنیده بود که به پم همسر گفته بود: «بیا به یک مرکز مشاوره خانوادگی برویم.»

گفتنی است؛ پلیس محلی آمریکا تحقیق در مورد این حادثه را آغاز کرده است.

باشگاه خبرنگاران

تلفن تلفن همراه زمین زندگی مشترک روی زمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر