کد خبر: 731365 A

یک شهروند آمریکایی ساکن مناطق جنوب شرقی تگزاس پس از قتل فجیع دختر دوساله‌اش با ضربات چکش، خود را تسلیم نیرو‌های پلیس کرد.

به گزارش ایلنا، یک شهروند آمریکایی ساکن مناطق جنوب شرقی تگزاس پس از قتل دختر دوساله اش با ضربات چکش خود را تسلیم نیرو‌های پلیس کرد. یوانیس روک ۲۶ ساله اعتراف کرده است در منزلش در اورنج کانتی با ضربات چکش دختر خردسالش را به قتل رسانده است.

نیرو‌های پلیس این قاتل آمریکایی را بازداشت کردند و او با اتهام قتل روبرو شده است. مادر روک که با وی زندگی می‌کند پس از مشاهده جسد نوه اش نیرو‌های پلیس را مطلع می‌کند. نیرو‌های پلیس پس از ورود به خانه قاتل را با دست‌هایی خونین بازداشت و جنازه دختربچه را در دستشویی پیدا می‌کنند.

رابرت انمون، پلیس اونج کانتی چنین حادثه‌ای را وحشتناک‌ترین صحنه قتل در طول دوران ۲۹ ساله خدمت خود خواند و صحنه جنایت را به کابوس تشبیه کرد. هنگامی که در دادگاه قاضی مشغول توضیح اتهامات مجازات مرگ بود، قاتل گفت: دولت مرا وادار به چنین کاری کرده است.

این کودک دو ساله تنها چند هفته پس از تولدش مادر خود را در حادثه تصادف از دست داد و روک نیز به شدت در این حادثه مجروح شد. مادربزرگ این کودک در پی مرگ دختر و نوه اش به شدت محزون و افسرده شده است.

باشگاه خبرنگاران

تصادف جنوب شرقی شهروند قتل مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر